Legia odprawi Widzew?

0

W piątek w 13 kolejce Ekstraklasy zmierzą się jedne z najbardziej utytułowanych klubów Polski. Legia Warszawa podejmie Widzew Łódź i tak naprawdę tylko kibice gości mogą typować inny rezultat niż wygraną gospodarzy.

Legia ma aktualnie najlepszy atak w lidze, który na spotkania szczególnego kalibru potrafi się doskonale zmobilizować. Tak było w spotkaniu z wygranym spotkaniu z Wisłą 2-1, nie inaczej było przed tygodniem, kiedy to Warszawiacy wpakowali najlepszej defensywie ligi Lechowi Poznań 3 bramki. Aktualnie zaprzestanie zwycięskiej passy Legii może wynikać tylko ze słabszego dnia Koseckiego bądź Ljuboli. Taka wpadka była przed 2 tygodniami z Jagą. Oprócz tej porażki Legia ogrywała u siebie Wisłę, Podbeskidzie i Koronę Kielce, po drodze remisując z silną Polonią. Z Widzewem nie powinna mieć większych problemów, szczególnie pokrzepiona zwycięstwem wyjazdowym z Lechem.

W piątek w stolicy zamelduje się Widzew. Łodzianie mieli dobry początek sezonu i szybko wskoczyli na pozycję lidera, choć taki wynik był skutkiem bardziej łatwego terminarzu i dużej liczby spotkań przed własną publiką, niż dobrej postawy boiskowej. Szybko znalazło to odzwierciedlenie w wynikach Widzewa, kiedy ten zaczął mierzyć się z bardziej wymagającymi rywalami.

Łodzianie przegrali w Warszawie z Polonią, zremisowali u siebie z Górnikiem Zabrze i ulegli przed własną publiką Lechowi. 3 mecze i 1 punkt. Tym samym w starciu z kolejnym silnym zespołem Ekstraklasy nie spodziewamy się, aby sięgnęli po kolejne jakiekolwiek punkty.

Utwierdza nas w tym bilans wyjazdowy Łodzian, którzy po początkowych zwycięstwach w Lubinie i Gliwicach przegrywali w Gdańsku, Warszawie i szczęśliwie remisowali w Białymstoku. Typ na Legię.

Kurs na Legią wynosi 1.40, remis jest wyceniany po 4.30, zaś za wygraną Widzewa Betclic płaci 7.50

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.