Legionovia lepsza w starciu najsłabszych?

W czasie, gdy 8 innych zespołów powalczy o tytuł Mistrza Polski, dwa ostatnie teamy Orlen Ligi powalczy o zupełnie inne cele. W sobotę AZS Białystok podejme Legionovię. I w ten parze lepsza powinna się okazać 9 drużyna Orlen Ligi.


Właśnie na tej pozycji fazę zasadniczą ukończyła Legionovia, zdobywając 13 punktów po 4 zwycięstwach i 14 porażkach. Drużyna z Białegostoku ukończyła natomiast rozgrywki na ostatnim 10 miejscu, legitymując się bilansem 1 zwycięstwa i 17 porażek dającym 6 punktów. Nie powinien dziwić zatem fakt, że to drużyna Legionova mimo i tak marnego bilansu będzie faworytem tego starcia.

W pierwszej połowie sezonu nieco lepsze wrażenie mogły robić akademiczki. Wspomniane jedyne zwycięstwo odnotowały właśnie w Legionowie, gdzie wygrały 1-3. Później nie zrobiły jednak kroku naprzód i zdobyły w sumie tylko dodatkowe 3 punkty za porażki w wymiarze 3-2. Mizernie wygląda dorobek Białostoczanek w ostatnich tygodniach ? 5 spotkań 15 przegranych setów 1 wygrany set. I to po drodze porażka z Legionovią 0-3. Tym samym utwierdza mnie to w przekonaniu, że w sobotę znów lepsze mogą być rywalki.

Legionovia w ostatnich tygodniach też nie błyszczy, co ma odzwierciedlenie w jej pozycji ligowej. Urywała jednak sety rywalkom z Dabrowy Górniczej 2-3 i Bielsko-Białej 1-3, no i zanotowała wspomnianą wygraną z Białostoczankami. Typuję ich wygraną w sobotę z handicapem -1,5 seta po kursie 1.40 .

Kurs na AZS Białystok wynosi 5.75, zaś za wygraną Legionovej Expekt płaci 1.12

Już teraz otwórz konto na Expekt i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.