Levadia da zarobić?

Kilka ciekawych spotkań czeka nas w czwartek w Lidze Europejskiej. Postanowiliśmy wybrać się na przejażdzkę po Europie i przejrzeć pary I rundy eliminacji do LE, a przy okazji poznać parę egzotycznych ekip, o których wcześniej niż za rok na pewno nie usłyszymy…

Zacznijmy od odległego Azerbejdżanu, gdzie przyjdzie wybrać się piłkarzom estońskiego Kajlu. Rywalem zespołu prowadzonego przez 45-letniego Igora Prinsa będzie azerski Khazar Lenkoran, do którego często na wyrost dodaje się etykietę „Chelsea Wschodu”. W barwie estońskiego zespołu być może wystąpi polski bramkarz Marcin Zomerski, który na codzień jest rezerwowym bramkarzem, ale nie pewny jest występ Vitaly Telesa ? etatowego gooalkepera zespołu. JK Nomme Kalju to aktualny lider estońskiej ligi, który wyprzedza Florę i Levadię Tallin odpowiednio o 1 i 2 punkty. Faworytem dwumeczu będzie jednak Khazar, w którego składzie nie brakuje Brazylijczyków. Doświadczenie również wskazuje na miejscowych, a ich dodatkowym atutem powinny być nieznośne upały, które o tej porze roku panują w Azerbejdżanie.

Inna estońska drużyna Levadia Tallin zagra z Siaulai. Oba zespoły mają coś wspólnego ? w ostatnich latach rywalizowały w Lidze Mistrzów/UEFA z krakowską Wisłą. Oba ze zmiennym szczęściem. Zespół ze stolicy Estonii wyeliminował w dwumeczu „Białą Gwiazdę” remisując w Sosnowcu 1:1 i pokonując u siebie krakowian 1:0, zaś Siaulai sromotnie przegrało oba spotkania. Nic więc dziwnego, że faworytem czwartkowej konfrontacji będą gospodarze. Bukmacherzy za zwycięstwo Estończyków płacą dość dobrze, bo 2.38 za każdą postawioną złotówkę. Czy Litwinów stać na zwycięstwo?

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.