Lider melduje się w Gdańsku!

W I rundzie fazy Play off Plus Ligi rusza trzecia seria spotkań. Formalnością powinien być awans do kolejnej fazy Delekty Bydgoszcz. Lider Plus Ligi melduje się w Gdańsku , gdzie będzie podejmowany przez miejscowy Trefl.

Zwycięstwo gości powinno być formalnością, stąd typuję nawet wygraną Delekty z handicapem -1,5 seta. Delekta ukończyła fazę zasadniczą sezonu na I miejscu w tabeli, z dorobkiem 41 punktów po 14 zwycięstwach i 4 porażkach. Jej środowy rywal w tabeli plasował się na 8 miejscu, zdobywając tylko 17 punktów po 6 wygranych i 12 porażkach. Warto odnotować także fakt, że ostatnie 6 starć Delekty z Treflem skończyło się wygraną tych pierwszych. Co ciekawe bilans setowy tych spotkań to 18 do 1 na korzyść Bydgoszczan!

Wszystko to znalazło potwierdzenie w pierwszych dwóch starciach I fazy Play off. Delekta dwukrotnie ogrywała u siebie Trefl 3-0. W fazie zasadniczej 3-0 wygrała przed własną publiką, zaś z Gdańska wywiozła zwycięstwo 1-3. Trudno zatem dla mnie o optymizm w szeregach gdańszczan. Sam nawet ich awans do Play off uważam za mały sukces, gdyby liga trwała miesiąc dłużej to spodziewałbym się utraty tej pozycji na rzecz olsztyńskiego Indykpola.

Lider nie ma wyjścia innego niż zakończenie rywalizacji w swojej parze po trzech spotkaniach. Typuję wygraną Delekty z handicapem -1,5 seta

Kurs na Trefl wynosi 4.00, zaś za wygraną Delekty Betclic płaci 1.20.

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.