Liga Mistrzów: Marseille – Napoli

0

Przed nami wtorkowe zmagania w Lidze Mistrzów. Do analizy wybrałem mecz Marsylii z Napoli. Les Phocéens zajmują ostatnie – czwarte miejsce w tabeli grupy F – posiadając w swoim dorobku 0 punktów. Dotychczas podopieczni Élie’a Baup’a przegrywali: 3:0 z Dortmundem, 1:2 z Arsenalem. Rzec można, iż Francuzi prezentują poziom poniżej średniej. Mecz z Napoli będzie dlań przełomowy. Jak sobie poradzą zawodnicy i trener z presją i ciśnieniem na wygraną? Zapewne dobrze – ponieważ są profesjonalistami. – Musimy obrócić naszą złość i frustrację w determinację. Nie zauważyłem jednak, aby moi zawodnicy byli przygaszeni – podsumował coach Olympique de Marseille. Jednakże boisko wszystko zweryfikuje.

SCC Napoli plasuje się z kolei na 3 miejscu w tabeli. Azzurri dotychczas przegrali 2:0 z Arsenalem oraz wygrali 2:1 z Dortmundem. Zatem posiadają na swoim koncie 3 punkty. Jak zaprezentują się Włosi w tym meczu? Śmiem twierdzić, że napewno będą w tym spotkaniu przeważać. W moim odczuciu najpewniejszym rynkiem na ten mecz jest obstawienie draw no bet 2. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.7. W przypadku remisu zwrot. Jeśli chodzi o standardowe zdarzenia 1×2 to kreśli się to w następującym schemacie: zwycięstwo Marseilli to kurs 3.25, podział punktów 3.3, natomiast wiktoria SCC Napoli to kurs rzędu 2.4. Poniżej zamieszczam dwa ostatnie – ligowe mecze obu ekip.

18.10.2013 Nice 1:0 Marseille

06.10.2013 Marseille 1:2 PSG

18.10.2013 AS Roma 2:0 Napoli

06.10.2013 Napoli 4:0 Livorno

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.