Liga Światowa: Czas na Wielki Finał! Rosja gra z Brazylią!

Tego spodziewali się wszyscy już przed rozpoczęciem całej edycji Ligi Światowej. Rosjanie i Brazylijczycy byli głównymi faworytami do zwycięstwa w Word League, nic, więc dziwnego, że obsadę finałowej batalii przyjęto ze zrozumieniem. Trzeba jednak przyznać, że obie drużyny był po prostu najlepsze w tym sezonie.

Zacznijmy może od ?Carinhos?. Pomimo tego, że zespół przeszedł jak burza przez rundę zasadniczą, przegrywając tylko dwa spotkania z USA, od początku turnieju gra podopiecznych Bruno Rezende pozostawiała wiele do życzenia. Trudno się jednak temu dziwić, gdyż w zespole Brazylii zaszły poważne zmiany kadrowe. Przede wszystkim nie ma ma już kilku staro gwardzistów w kadrze zespołu: Andre Hellera, Andre Nascimento, i znakomitego, acz skonfliktowanego z Rezende rozgrywającego Ricardo Garcii. W ostatnich latach z tymi właśnie zawodnikami w składzie ?Kanarki? regularnie ogrywały ?Sborną?stając się prawdziwym prawdziwym koszmarem Rosjan. W tym roku jest jednak inaczej..

Rosjanie od początku Ligi Światowej grają niesamowitą siatkówkę. Wiadomo było, od zawsze, że głównymi atutami ?Sbornej? jeszcze za czasów ZSRR była potężna zagrywka i doskonały blok. Ostatnie lata należały jednak do tych ?chudych?. Były szkoleniowiec kadry Włoch Bagnoli, kompletnie rozbił i skonfliktował drużynę. Podziały były widoczne, aż nadto. Dopiero, gdy ?stery? przejął doświadczony i charyzmatyczny bułgarski szkoleniowiec Wladimir Alekna ?Sborna? odżyła. Najlepszym tego dowodem było spotkanie z Brazylią w fazie grupowej, gdzie Rosjanie rozjechali Brazylijczyków 3-0, którzy jednak grali w nieco rezerwowym składzie. Wprawdzie jedna Jaskóła wiosny nie czyni, ale to Rosjanie mają dzisiaj przewagę psychiczną przed meczem finałowym.

Kurs na Rosję wynosi 1,90., natomiast za zwycięstwo Brazylii Bwin płaci 1,80..

Aby obstawić ten mecz już teraz, otwórz konto na Bwin i odbierz bonus 150 % od pierwszej wpłaty do 100 zł!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.