Liga Światowa: Polacy pokonają Kubę?

Tegoroczna edycja Ligi Światowej przyzwyczaiła nas już do małych niespodzianek. Po czwartku wiemy już, że na tym nie koniec. Z turniejem pożegnali się już bowiem obaj finaliście zeszłorocznej edycji LŚ! A to wszystko za sprawą Polski i Kuby

Szczególnie ci drudzy zapisali swoją kartkę historii na tym turnieju. Kubańczycy przystępowali do LŚ bez swoich paru podstawowych zawodników. Tym samym szkoleniowiec był zmuszony odmłodzić zespół i postawić na zawodników z mniejszych doświadczeniem. Ci od razu mu się świetnie odpłacili ? Kuba wygrała swoją grupę eliminacyjną i odprawiła z turnieju Mistrza sprzed roku ? Rosjan. Pierwsza niespodzianka stała się faktem.

Druga miała miejsce już w fazie finałowej w Bułgarii. Kubańczycy w pierwszym spotkaniu pokonali wicemistrza sprzed roku ? Brazylię. Co ciekawe, uczynili to w wymiarze 3-0, tym samym mocno komplikując sytuację rywalom. Brazylijczycy musieli wczoraj wygrać, by wciąż liczyć się w grze.

Polacy postawili rywalowi jednak trudne warunki. Mimo przegranie 1 seta i przegrywania w drugim, odrobili straty, a losy spotkania zostały rozstrzygnięte dopiero w 5 secie. Tutaj lepsi okazali się Polacy, którzy wygrali 15-10, nie pozostawiając złudzeń rywalowi. Tym samym już po 2 spotkaniach finałowych z tegoroczną edycją LŚ pożegnał się także drugi finalista sprzed roku!

I to właśnie dlatego ostatnie spotkanie fazy grupowej finałów LŚ w Bułgarii będzie arcyciekawe. Zmierzą się w nim bowiem zespoły Polski i Kuby. Oba mają już zagwarantowany udział w dalszej fazie turnieju, dziś powalczą jednak o prawo gry z potencjalnie słabszym rywalem. Komu się powiedzie ta sztuka?

Wydaje się, że faworyta spotkania należy upatrywać w Kubańczykach. Amerykanie może i popełniają czasem szkolne błędy, jednak ich wygrana z Brazylią 3-0 robi wrażenie. Tymczasem Polacy świetnie radzą sobie przecież w spotkaniach pod presją, a ich najsilniejsza bronią wydaje się być blok. Czy Możdżonek i dzisiaj dokona dzieła zniszczenia i wykorzysta swoje atuty dla dobra reprezentacji?

Kurs na Polskę wynosi 1.80, zaś za wygraną Kuby Bwin płaci 1.91

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
STS
4,8 rating
Załóż konto w STS i odbierz pakiet bonusów 1129 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
Zagraniczni bukmacherzy
5,0 rating
Utwórz konto w Unibet i postaw zakład bez ryzyka
5,0 rating
Rozpocznij grę w Bet365 i odbierz bonus na start
4,8 rating
Załóż konto w Bet-at-home i zgarnij bonus powitalny
4,3 rating
Załóż konto i odbierz cashback powitalny w Betclic
Partnerzy

Fortuna

Polecamy

http://www.allvideoslots.com/