LM: Wreszcie polski mecz!

We wtorek wznowią rozgrywki drużyny w ramach elitarnej Ligi Mistrzów. Wprawdzie Polacy wciąż nie mogą doczekać się swojego reprezentanta w zawodach, jednak pocieszeniem może być fakt, iż w tegorocznych rozgrywkach udział biorą kluby, których barwy reprezentują polscy piłkarze.

I tak, we wtorek czeka nas iście polski mecz. W Turcji miejscowy Trabzonspor podejmie na własnym boisku Lille OSC. Barwy pierwszego z klubów noszą byli zawodnicy Wisły: Mierzejewski, bracia Brożek i Głowacki. W zespole Mistrza Francji zobaczymy zaś Obraniaka i Jelenia.

Trzeba jednak zauważyć, iż wątpliwe ile, czy w dzisiejszym spotkaniu zobaczymy wszystkich tych zawodników. Głowackiego i Obraniaka mogą wyeliminować kontuzje, zaś pozostali nie mają pewnego miejsca w składzie swoich drużyn. Spodziewamy się zobaczyć na boisku przynajmniej jednego z braci Brożek i Mierzejewskiego. Jeleń ostatnio marnuje w lidze dobre okazje, a jego występ jest możliwy jedynie w sytuacji, gdy Francuzi będą musieli gonić wynik.

W pierwszym meczu swojej grupy w LM Turcy niespodziewanie wygrali na wyjeździe z faworyzowanym Interem Mediolan 0:1. Tym samym dali pierwszą wskazówkę, iż ten sezon nie będzie należał do Włochów, co znalazło potwierdzenie w rozgrywkach ligowych ? Inter zawodzi. W naszej ocenie wygrana z Włochami nie oznacza, iż drużyna Głowackiego jest w dobrej dyspozycji, lecz jedynie potrafiła wykorzystać słabość rywala.

Słowa te zweryfikuje boisko. We wtorek Trabzonspor gości u siebie Mistrzów Francji ? jeżeli wygrają, to na pewno zamkną usta krytykom. Spodziewamy się jednak łatwego zwycięstwa Francuzów, którzy w pierwszym meczu rozgrywek grupowych LM odnotowali remis.

W Turcji na stadionach panuje gorąca atmosfera. Francuzi niedawno grali z Fenerbahce, więc mogli się już przyzwyczaić do takiego stanu rzeczy. A może we wtorkowym meczu wrzawa z trybun ich sparaliżuje?

Kurs na Trabzonspor wynosi 2.90, remis jest wyceniany po 3.30, zaś za wygraną Lille Betsson płaci 2.35.

Już teraz otwórz konto na Betsson i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.