Lotos z kolejnym skalpem?

0

W 17 kolejce Plus Ligi zapraszam do Olsztyna. Miejscowy Indykpol podejmie Lotos Trefl Gdańsk. W tym spotkaniu trudno wskazać faworyta, ale podpierając się handicapami można już pokusić się o typ na wygraną gości.


Ale po kolei. Po 6 kolejkach gospodarze zgromadzili 12 punktów, z bilansem 4 wygranych i 12 porażek zajmują 9 miejsce w tabeli. Goście z Gdańska są tylko oczko wyżej, z bilansem 6 wygranych i 10 porażek zajmują 8 miejsce w Plus Lidze. Sobota to więc starcie bezpośrednich rywali w tabeli.

Dotychczas w podobnych pojedynkach lepiej radzili sobie goście. Olsztynianie wygrali tylko 2 z 7 starć z Lotosem, jesienią wygrywając u siebie tylko 3-2. Podobnie było rok temu ? Olsztynianie zwycięstwo zapewnili sobie dopiero w tie breaku. Sobota powinna stać więc znów pod znakiem wielu setów i gry punkt za punkt. A to atrakcyjne w przypadku gry z handicapem.

Za gośćmi oprócz korzystnego bilansu bezpośrednich spotkań przemawia także inny bilans – ostatnich tygodni. Trefl po porażkach ze znajdującymi się na podium Delektą i Jastrzębskim Węglem wygrał 3 ostatnie spotkania, ogrywając Politechnikę, Częstochowian i Kielczan. Tymczasem Olsztynianie nieco zwolnili tempo i po odrodzeniu w drugiej połowie sezonu wrócili do starej dyspozycji ? ostatnie 5 spotkań to tylko wygrana z ZAKSĄ i same porażki.

Typuję z handicapem wygraną gości po kursie 1.60.

Już teraz otwórz konto na Expekt i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.