LŚ: najlepsza ósemka w grze!

Bardzo dobrze wygląda sytuacja Polaków na rozgrywanym w Bułgarii finale rozgrywek Ligi Światowej. Polacy po wygraniu swojej grupy eliminacyjnej trafili do bardzo silnej grupy, lecz i to nie stanowiło dla nich problemu. Po wygraniu obu spotkań wyrośli na największego faworyta finałów LŚ!

Zaczęli może wprawdzie dość niemrawo, bo wygrali 3-2 z wicemistrzami LŚ sprzed roku Brazylią. Bardzo dobrze funkcjonował polski blok, który wspierał atakujących. Po ograniu Brazylijczyków przez Kubę ci pierwsi pożegnali się natychmiast z turniejem. Tymczasem Polacy poszli za ciosem i imponując świetnym przyjęciem trudnej zagrywki Kubańczyków wygrali drugie spotkanie i to 3-0! Czy Biało-Czerwoni powalczą o tytuł?

Wygranie swojej grupy na finałach LŚ otworzyło Polakom drogę do półfinału. Tutaj zmierzą się z teoretycznie łatwiejszym rywalem, bo drugą drużyną z drugiej grupy finałów. Po wczorajszych spotkaniach na tej pozycji ukończyli rywalizację reprezentanci gospodarzy Bułgarzy. Ci jednak swoje najlepsze lata wydają się mieć za sobą.

Sam udział w finałach zawdzięczają przecież tylko roli gospodarza turnieju. W pierwszym spotkaniu pokonali wprawdzie rewelację tegorocznej edycji LŚ Niemców 3-2, jednak prawdziwe ich oblicze poznaliśmy we wczorajszym spotkaniu z reprezentacją USA. Bułgarzy nie byli w stanie nawiązać walki z Amerykanami i przegrali bardzo gładko do 21, 16 i 17. Prawdziwy nokaut gospodarzy!

Polacy po dobrej postawie w swojej grupie są zdecydowanym faworytem dzisiejszego spotkania z Bułgarią. Ewentualnej zwycięstwo przedłuży im drogę do finału rozgrywek. W Sofii Płamen Konstantinow powiedział, że to Polacy sięgną po triumf w Lidze Światowej 2012. Czy rzeczywiście tak będzie?

W drugim spotkaniu Kuba zagra z reprezentacją USA. W tej parze zdecydowanie trudnie wskazać faworyta. Kuba świetnie przecież zagrała przeciw Brazylii, notując po tym słabszy występ przeciw Polakom. Amerykanie tymczasem przegrali 3-2 z Niemcami, by później roznieść w pył Bułgarów. W ostatnich latach ich pojedynki były wyjątkowo wyrównane i bardzo możliwe jest powtórzenie scenariusza, w którym reprezentacja USA wygrywa dopiero w tie breaku.

Kurs na Polskę wynosi 1.18, zaś za wygraną Bułgarów Bwin płaci 4.50

Kurs na Kubę wynosi 1.87, zaś za wygraną USA Bwin płaci 1.87.

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.