Mańkowski vs Tsarev na gali KSW w Londynie

0

W październiku odbędzie się pierwsze Gala KSW poza granicami Polski. Wydarzenie obserwować będą kibice w SSE Arena Wembley w Londynie. Oczekuje się wspaniałego widowiska z udziałem najlepszych polskich i zagranicznych gwiazd MMA.

Z pewnością KSW Road to London przejdzie do historii MMA. W klatce zobaczymy takicj wojoników jak: Mariusz Pudzianowskie, Borys Mańkowski, Marcin Różalski i Mateusza Gamrot.

KSW Londyn na żywo będzie można oglądaj w internecie. Jedną z głównych walk będzie starcie o pas Federacji KSW w kategorii do 77 kg w której Borys Mańkowski walczyć będzie z Michailem Tsarevem. Czy polski zawodnik obroni pas KSW? Wiemy również z kim zmierzy się Marcin Różalski. Rywalem Polaka Będzie Brytyjski zawodnik wywodzący się z kickboxingu – James McSweeney. W innych walkach z udziałem zagranicznych zawodników zobaczymy: Oliego Thompsona (rywal nie został jeszcze podany) a także Bretta Coopera z Maiquelem Falcao.

Wiele emocji wzbudza również pojedynek Mariusza Pudzianowskiego, który walczyć będzie w głównej walce wieczoru. Nie wiadomo jeszcze kto będzie rywalem byłego strongmana, ale jak zapewniają organizatorzy można się spodziewać „wielkiego” wojownika MMA, pochodzącego z Wielkiej Brytanii. Pudzian po niesamowitej walce na KSW 31 i szybkim zwycięstwie, teraz naprawdę może powalczyć z rywalem z górnej półki. Zapraszamy do oglądania KSW Londyn online w internecie. W naszym serwisie będziemy podawać kolejne informacje o rywalach Polskich zawodników którzy wystąpią na październikowej Gali.

Zapowiedź KSW Road to Wembley

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.