ME: Polacy awansują do drugiej fazy turnieju?

W czeskiej Pradze i austriackim Wiedniu wciąż trwają Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn. Jak dotąd na turnieju wygrywają faworyci, jednak słabsze drużyny sprawiają niespodzianki. Przykładowo, wicemistrzowie Europy Francuzi ulegli Belgii 1:3, zaś skazywana na pożarcie Słowacja potrafiła ograć Bułgarów i Niemców.

W poniedziałek Polacy rozegrają kolejny mecz, który zadecyduje o ich dalszym rozstawieniu w turnieju. Wszystkie drużyny w grupie D zrobią wszystko, by nie zakończyć rywalizacji w swojej grupie na 2. miejscu. Skutkowałoby to bowiem dużym prawdopodobieństwem dalszej rywalizacji z Rosjanami ? głównymi faworytami turnieju. A takiej sposobności z pewnością wszyscy chcą uniknąć, aby osiągnąć jak najwyższe miejsce na ME 2011.
W czeskiej Pradze Polacy zagrają dziś ze Sł
owacją. Biało-Czerwoni dobrze rozpoczęli turniej, wygrywają z Niemcami 3:1 po dość przyzwoitej grze. Dobrą formę mieli potwierdzić w spotkaniu z Bułgarią, którą ograli na turnieju finałowym Ligi Światowej 2011 w Gdańsku 3:2. Po wygranym pierwszym secie i prowadzeniu w drugim 16 : 13 coś się zacięło w dobrze funkcjonującej polskiej maszynie i Biało-Czerwoni ulegli rywalowi 1:3. W wyniku kolejnej porażki Niemców, tym razem ze Słowakami 3:0, Polacy mają praktycznie zapewniony udział w fazie play-off. Będą jednak dążyć do tego, aby możliwie jak najdłużej uniknąć konfrontacji z Rosjanami. Ze względów taktycznych więc mogą specjalnie przegrać dzisiejsze spotkanie.

Poniedziałkowi rywale Polaków ? Słowacy ? są już pewni udziału w kolejnej fazie turnieju, jednak w przypadku wygranej Bułgarów z Niemcami będą musieli wygrać z Polakami, by uniknąć pozycji drugiej w grupie. Czy zrealizują swój cel?

Ze względu na fakt, iż Bułgarzy swoje spotkanie rozpoczną przed meczem Polska ? Słowacja, typerzy będą mogli wziąć wynik mecz Bułgaria vs Niemcy pod uwagę przy prawidłowy obstawieniu wyniku meczu.

Kurs na Polske wynosi 1,75, zas za wygrana Slowacji Betclic placi 1,95.

Już teraz otwórz konto na Betclick i odbierz swój darmowy bonus!

Czytelnikom polecamy także możliwość obstawienia pierwszego Zakładu Bez Ryzyka ? w przypadku porażki bukmacher zwraca kwotę zakładu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.