Mniej niż trzy gole w meczu Uniao Leiria – Nacional

0

Poniedziałki lubią zaskakiwać, dlatego dzisiaj zdecydowanie odpuszczam tradycyjne typy i gram zakład „poniżej 2.5 gola” w meczu ligi portugalskiej Liga Sagres Uniao Leiria ? Nacional.
Najpierw jednak krótko przedstawię sytuację obu drużyn, które mają identyczny bilans w dotychczasowych meczach rozegranych na stadionie w Leirii (po cztery zwycięstwa i jeden remis). Gospodarze (@ 2.5) w obecnym sezonie przed własną publicznością prezentują się przeciętnie (1-3-1), natomiast Nacional (@ 2.9) na wyjazdach gra w kratkę (2-0-3). Trudno wskazać faworyta w tym spotkaniu, więc nie dziwią wyrównane kursy wystawione przez bukmacherów. Konia z rzędem temu, kto prawidłowo wskaże rozstrzygnięcie tego meczu.
Ja na to spotkanie proponuję zakład „under 2.5”. Tylko w czterech z jedenastu meczów z udziałem Uniao Leiria w obecnych rozgrywkach kibice oglądali więcej niż dwie bramki. Nacional ma tę statystykę bardzo podobną, bo ponad połowa ich meczów to „undery”. Kursy może nie są rewelacyjne (najwyższy znalazłem w Betfair), ale ten zakład wydaje się dosyć pewny.
Dodam jeszcze tylko, że w drużynie gospodarzy nie zagrają Diego Gaúcho, Pananteguiri i Kalaba, ale za to do składu wracają Pateiro, Pedro Cervantes i Stélvio.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.