NBA: Giełda transferowa na wschodnim wybrzeżu…

0

Na Wschodzie NBA trwają mocne przemeblowania kadrowe. Kilka klubów dokonało już solidnych wzmocnień swoich ekip. Przedstawimy więc w formie wykazu najciekawsze transfery w Konferencji Wschodniej na dzień 22.07.2012 r. Zapraszamy do lektury…

Philadelphia 76ers
Kontrakt z 76ers przedłużył Hawes Spencer. Działacze klubu z Philadelphii zakontraktowali także wolnego agenta Nicka Younga oraz centra Kwame Browna, który również jako free agent podpisał 2-letni kontrakt. Zespół opuści natomiast najpewniej Darryl Watkins.

Brooklyn Nets
Całe Stany Zjednoczone swoje oczy skupiają na ekipie Brooklyn Nets. Przypomnijmy, że zespół przeniósł się z Newmark na Brooklyn, a ich nową siedzibą jest Barclays Center. Właściciel klubu rosyjski multimiliarder Michaił Prochorow, wpompował wiele milionów dolarów w zespół, odkręcając na dobre kurek z pieniędzmi. Nets mają szansę stać się jedną z mocniejszych kadrowo ekip w lidze. C.J Watson był jednym z pierwszym nabytków w tym tygodniu. Wolny agent podpisał kontrakt w Poniedziałek. Kilka dni temu zrobili to dwaj inny wolni agenci Jerry Stockhouse i… dobrze znany z występów w Caja Laboral Victoria Mirza Teletović. Co więcej kontrakt przedłużył ( o 2 lata) jeden z lepszych w poprzednim sezonie graczy Nets ? Kris Humphries. Podobną drogą podążyli Lopez i Bogans.

Indiania Pacers

Frank Vogel konsekwentnie buduje potęgę Pacers. Nie ściąga jednak gwiazd, bo zespołu z Indianapolis na to najprościej mówiąc nie stać. Tutaj dominuje polityka zrównoważonego rozwoju i zachowanie ?ballance of power? w składzie. D.J Augustine i Gerald Green powinni być jednak solidnymi zmiennikami w zespole Indiany.

Ciekawsze zmiany w pozostałych zespołach…

Najsłabsza ekipa poprzedniego sezonu dokonała kilku wzmocnień, choć trudno mówić, w tej chwili czy odbiją się one w istotny sposób na grze Charlotte. Dwa najciekawsze z nich to Ramon Sassions z LAL i Brendan Haywood (Dallas). Wolny agent Chris Coopeland zdecydował parafować kontrakt z NY Knicks. Do Hawks przybyl Kyle Korver z Chicago. Cleveland budowę składu zaczęli od pozyskania Johna Leura. O kolejnych ruchach transferowych będziemy informować na bieżąco w co tygodniowych sprawozdaniach…

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.