NBA: Rywalizacja wraca na Florydę..

Z niedzieli na poniedziałek dojdzie do szóstej konfrontacji finałowej w NBA. Tym razem rywalizacja wraca na Florydę, gdzie miejscowe Miami podejmie Dallas Mavericks.
Sprzed ostatnimi dwoma (a może tylko jednym) meczami koszykarze z Teksasu prowadzą
2-3 i są o krok od Mistrzostwa. Czy w niedzielną noc sięgną po upragniony tytuł ?

Z pewnością nie będzie to zadanie łatwe. ?Żary? , które założono stosunkowo niedawno bo dopiero w 1988 r., już znają smak zwycięstwa w NBA (2006 r.) i na pewno będą chciały powtórzyć ten sukces. Właściciel klubu pan Micky Arison jest dobrej myśli przed szóstym spotkaniem i podkreśla, że jego zawodnicy zdają sobie powagę z sytuacji, w jakiej się znaleźli.Trener Heat Erik Spoelstra wreszcie będzie mógł skorzystać z pełnego składu. Wielką niewiadomą jest jednak dyspozycja lidera drużyny Lebrona Jamesa, który ostatnio wyraźnie spuścił z tonu. Duet Chris Bosh i Dwane Wade, to może okazać się za mało na świetnie dysponowanych Teksańczyków, nie mniej jednak atut własnego parkietu to poważny handicap. Czy gospodarze wyrównają stan rywalizacji?

W Dallas świetne i bojowe nastroje przed decydującymi meczami. To na ?Żarach? ciąży zdecydowanie większa presja. Dallas mogło wprawdzie przypieczętować mistrzostwo już w American Airlines Center wygrywając trzy kolejne mecze, ale trudno było spodziewać się, że przy tak wyrównanych drużynach może dojść do takiej sytuacji. Warto zwrócić uwagę na fakt, że goście po raz pierwszy w historii są tak blisko mistrzowskich pierścieni. Nie mniej jednak w przekroju całego sezonu zasługują na końcowy triumf, zwłaszcza ze względu na doskonałą postawę w play-off. Trener Dan Carlisle nie będzie mógł wprawdzie skorzystać z optymalnego składu, gdyż zabraknie mu dwóch ważnych graczy Heywooda oraz Carona Butlera, ale czy w obliczu doskonałej dyspozycji reszty kluczowych graczy z Nowitzkim na czele jest to, aż tak istotne? Przekonamy się w niedzielną noc.

Kurs na Miami wynosi 1,50., natomiast za zwycięstwo Dallas Bwin płaci 2,90..

Aby obstawić ten mecz już teraz, otwórz konto na Bwin i odbierz bonus 200 PLN!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.