NBA: Rywalizacja wraca na Florydę..

Z niedzieli na poniedziałek dojdzie do szóstej konfrontacji finałowej w NBA. Tym razem rywalizacja wraca na Florydę, gdzie miejscowe Miami podejmie Dallas Mavericks.
Sprzed ostatnimi dwoma (a może tylko jednym) meczami koszykarze z Teksasu prowadzą
2-3 i są o krok od Mistrzostwa. Czy w niedzielną noc sięgną po upragniony tytuł ?

Z pewnością nie będzie to zadanie łatwe. ?Żary? , które założono stosunkowo niedawno bo dopiero w 1988 r., już znają smak zwycięstwa w NBA (2006 r.) i na pewno będą chciały powtórzyć ten sukces. Właściciel klubu pan Micky Arison jest dobrej myśli przed szóstym spotkaniem i podkreśla, że jego zawodnicy zdają sobie powagę z sytuacji, w jakiej się znaleźli.Trener Heat Erik Spoelstra wreszcie będzie mógł skorzystać z pełnego składu. Wielką niewiadomą jest jednak dyspozycja lidera drużyny Lebrona Jamesa, który ostatnio wyraźnie spuścił z tonu. Duet Chris Bosh i Dwane Wade, to może okazać się za mało na świetnie dysponowanych Teksańczyków, nie mniej jednak atut własnego parkietu to poważny handicap. Czy gospodarze wyrównają stan rywalizacji?

W Dallas świetne i bojowe nastroje przed decydującymi meczami. To na ?Żarach? ciąży zdecydowanie większa presja. Dallas mogło wprawdzie przypieczętować mistrzostwo już w American Airlines Center wygrywając trzy kolejne mecze, ale trudno było spodziewać się, że przy tak wyrównanych drużynach może dojść do takiej sytuacji. Warto zwrócić uwagę na fakt, że goście po raz pierwszy w historii są tak blisko mistrzowskich pierścieni. Nie mniej jednak w przekroju całego sezonu zasługują na końcowy triumf, zwłaszcza ze względu na doskonałą postawę w play-off. Trener Dan Carlisle nie będzie mógł wprawdzie skorzystać z optymalnego składu, gdyż zabraknie mu dwóch ważnych graczy Heywooda oraz Carona Butlera, ale czy w obliczu doskonałej dyspozycji reszty kluczowych graczy z Nowitzkim na czele jest to, aż tak istotne? Przekonamy się w niedzielną noc.

Kurs na Miami wynosi 1,50., natomiast za zwycięstwo Dallas Bwin płaci 2,90..

Aby obstawić ten mecz już teraz, otwórz konto na Bwin i odbierz bonus 200 PLN!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN
Zagraniczni bukmacherzy
5,0 rating
Utwórz konto w Unibet i postaw zakład bez ryzyka
5,0 rating
Rozpocznij grę w Bet365 i odbierz bonus na start
4,8 rating
Załóż konto w Bet-at-home i zgarnij bonus powitalny
4,3 rating
Załóż konto i odbierz cashback powitalny w Betclic