NHL: Detroit rozbije Buffalo?

Dawno nie byliśmy ze swoimi wywodami w NHL. Co słychać w zawodowej lidze hokeja na lodzie? Przed nami kolejna ciekawie zapowiadająca się noc i być może kolejna okazja by podreperować swój budżet. Z Poniedziałku na wtorek dojdzie do 4 konfrontacji, więc postanowiliśmy skreślić po parę słów o każdej z nich.

Detroit to jedna z lepszych ekip na własnej tafli. „”Czerwone skrzydła” mogą pochwalić się niesamowitym wręcz bilansem 17 zwycięstw i 3 porażek. Ekipa z Michigan u siebie wygrywa z zadziwiająca jak na amerykańskie standardy regularnością. Dużo gorzej wiedzie się im natomiast na wyjazdach. W tym roku rozegrała w Detroit trzy mecze z St. Louis, Phoenix i Chicago. Wszystkie wygrała, z tym, że pojedynki z Phoenix i Chicago po dogrywkach.Tym razem przyjdzie zmierzyć się gospodarzom z „Szablami” z Buffalo. Sabres to 11 ekipa Wschodu z wciąż niemałymi szansami na play off. Goście na wyjazdach 8 zwycięstw i 10 porażek. Co jednak może martwić ich fanów, 5 meczy z rzędu na wyjazdach zakończyło się ich klęskami, pomimo tego, że nie grali wcale z drużynami topowymi.

Ottawa – Winnipeg to kolejna ciekawie zapowiadająca się para. Bukmacherzy w roli faworytów wskazują Senatorów i nie trudno zgadnąć dlaczego. Od początku Grudnia Kanadyjczycy prezentują bardzo dobrą dyspozycję w efekcie czego przesunęli się z 12 na 5 lokatę w Konferencji Wschodniej. Ottawa ma ostatnio na rozkładzie całą śmietankę ligi. Pokonali Flyers, Penguins,Rangers i Montreal. Tym razem przyjdzie im się zmierzyć z nękaną kontuzjami ekipą „Odrzutowców” z Jets. Winnipeg ma za sobą trzy porażki z rzędu z Bostonem, San Jose i ta najbardziej bolesną z NJ Devils, w efekcie czego drużyna wypadła poza strefę play – off. Czy goście przełamią się wreszcie na wyjazdach. Sześć zwycięstw przy 16 porażkach nie jest dobrym prognostykiem przed tym starciem.

Kurs na Detroit wynosi 1.70, zaś za wygraną Buffalo płaci 3.25

Już teraz otwórz konto i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.