NHL: Philadelphia Flyers kontra Dallas Stars

Dzisiejszego wieczoru o godzinie 01:00 czasu polskiego zmierzą się dwie drużyny ze środka tabeli grające mniej więcej na tym samym poziomie.

Gospodarze (20 miejsce w tabeli NHL ) są obecnie na fali, ostatnie 3 spotkania wygrali w fenomenalnym stylu strzelając aż 17 bramek. Grając na stadionie pingiwnów ( 8 miejsce tab. NHL) rozgromili ich 7-4! W dzisiejszym spotkaniu nie wystąpią z powodu kontuzji trzej mało ważni zawodnicy, więc najprawdopodobniej będą grali najsilniejszym składem. Ich passa z pewnością potrwa jeszcze przez kilka spotkań.

Gwiazki (17 miejsce tab. NHL ) prezentują bardzo słabą formę. W ciągu ostatnich pięciu spotkań tylko w jednym wygrali rzutem na taśmę. W dzisiejszym spotkaniu nie wystąpią mało ważny Nicklas Grossman oraz świetny zawodnik Mike Ribeiro (10G,23A). Myślę, że dzisiaj grając przed publicznością Lotników nie uda im się przełamać złej passy i również przegrają.

Dodam jeszcze, że jest to pierwsze spotkanie pomiędzy w/w drużynami w tym sezonie. Ostatnie zakończyło się wygraną Philadelphi 4-3. Kurs jest zdecydowanie bardzo dobry dlatego polecam ten mecz jako nocny typ.

Philadelphia Flyers – Dallas Stars
Typ: 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN