Niedziela pod znakiem play off!

W niedzielnej ramówce sportowej warto zwrócić uwagę na spotkania Plus Ligi. Najpierw zobaczymy pojedynek Skry z Lotosem, a później Delekta podejmie u siebie Resovię. W obu tych starciach faworytem powinni być gospodarze.
Skra ulegając w dwumeczu z Resovią zakończyła pewien okres w Plus Lidze. Skończyła się jej dominacja w naszych rozgrywkach i wielokrotny Mistrz Polski musi coś poprawić, aby znów liczyć się w rozgrywkach.Rozgrywki ligowe ukończyła na 5 miejscu z bilansem 10 zwycięstw i 8 porażek. Mega słaby bilans jak na tą drużynę. Strata Kurka jest bardziej niż widoczna. W Play Off Skra zaprezentowała się jednak całkiem nieźle i zapewne Bełchatowianie rywalizację o miejsca 5-8 wygrają. Medal okazał się być zbyt dużym wyzwaniem sportowym.

Skra przegrała oba starcia w Rzeszowie, by ograć Resovię u siebie również w obu pojedynkach. Losy pary musiał rozstrzygnąć ostatni mecz w Rzeszowie. Tam Resovia prowadziła 2-0 w setach, nagle zrobiło się 2-2, ale to Rzeszowianie lepiej rozegrali ostatni set i walczą dalej o medale Mistrzostw Polski. Nie daję im jednak większych szans w rywalizacji z Delektą. Tak właściwie to nie wiem, czy to Skra poprawiła grę, czy Resovia obniżyła loty. Przyjmując za odpowiedź wzrost formy Bełchatowian nie widzę innej możliwości jak wygrania przez nią małej tabeli miejsc 5-8.

W niedzielę zmierzą się z Lotosem, z którym przez ostatnie 2 sezonu wygrała wszystkie 4 spotkania. Co ważniejsze, bilans tych spotkań to 12 setów dla Skry i tylko 1 dla Gdańszczan. Oba spotkania przed własną publiką w 2012 i 2011 roku Skra rozstrzygała na swoją korzyść w wymiarze 3-0. Nie inaczej powinno być w niedzielę. Typuję wygraną gospodarzy z handicapem -2,5 seta. Lotos rywalizację o medale przegrał z Delektą, której w dwóch spotkaniach nie urwał przecież nawet seta.

Kurs na Skrę wynosi 1.05, zaś za wygraną Lotosu Expekt płaci 7.75.

Już teraz otwórz konto na Expekt i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.