Oberstdorf zaprasza!

Zima może być najmilej wspominaną porą roku przez polskich kibiców. Po sukcesach Justyny Kowalczyk w biegach narciarskich przychodzi pora na następców Adama Małysza w skokach narciarskich.

Kolejny konkurs w niemieckim Oberstdorfie już 29 grudnia. Po świetnych występach młodych Polaków i Kamila Stocha nasze apetyty na sukcesy Biało-Czerwonych wyraźnie wzrosły. Na najwyższym stopniu podium w tym sezonie stawało już 3 Polaków, a na pozycję lidera całego sezonu wysunął się Kamil Stoch. Wypada tylko liczyć na utrzymanie tego pozytywnego rozstawienia do końca sezonu!

29 grudnia czekają nas zawody w Oberstdorfie. Tutaj zdaniem bukmacherów znów mają błyszczeć Biało-Czerwoni. Największe szanse na triumf w Niemczech ma właśnie Stoch, który po drugim miejscu w ostatnich zawodach skoków narciarskich wysunął się na pozycję lidera, spychając na drugą lokatę Schlierenzauera. To właśnie Austriak jest w drugi w kolejce do wygranej w Oberstdorfie zdaniem bukmacherów, a tuż za nim plasuje się jego rodak Morgensterna. Stoch nie jest jednak osamotniony – 8 w kolejce do zwycięstwa ma być młody Jan Ziobro, który 2 ostatnie zawody ukończył na podium. Czy nasi rodacy znów będą kluczowymi postaciami zawodów skoków narciarskich?

Kursy na zwycięstwo w Oberstdorfie:

Stoch 1.50
Schlierenzauer 2.00
Morgernstern 3.50
Barda 3.75
Ziobro 5.50

Wydaje się, że młody Ziobro na wygraną w Oberstdorfie może nie mieć szans, ale powinien nam dać zarobić w zakładach Head-to-Head. Bukmacherzy są gotowi założyć się, który zawodnik ukończy zawody w Niemczach na lepszej pozycji ? Ziobro czy Diethart. Wydaje się, że forma jaką prezentuje Polak powinna mu spokojnie pozwolić wygrać rywalizację z Austriakiem. A takie rozstrzygnięcie jest wyceniane po kursie 1.60. Czy tak faktycznie się stanie?

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.