Oficjalne składy na wtorkowe mecze LM

0

Znamy już oficjalne składy wszystkich drużyn na wtorkowe mecze Ligi Mistrzów. Od pierwszej minuty w bramce Juventusu Turyn zobaczymy Gianluigiego Buffona, którego występ w spotkaniu z Bayernem Monachium stał pod znakiem zapytania.
Warto też zauważyć, że mecz na ławce rezerwowych Besiktasu Stambuł rozpocznie Nihat Kahveci.

Maccabi Hajfa: Davidovitch – Meshumar, Teixeira, Keinan, Kayal, Masilela – Culma, Golasa, Refaelov, Ghadir – Dvalishvili.
Bordeaux: Ramé – Jurietti, Sané, Placente, Wendel – Saivet, Traoré, Fernando, Jussie – Bellion, Cavenaghi.

Olympique Marsylia: Mandanda – Bonnart, S. Diawara, Heinze, Taiwo – Lucho, E. Cissé, Be. Cheyrou – Abriel, Niang – Brandao.
Real Madryt: Casillas – Ramos, Pepe, Albiol, Arbeloa – Van der Vaart, L.Diarra, Xabi Alonso, Marcelo – Cristiano Ronaldo, Higuain.

Juventus Turyn: Buffon – Caceres, Legrottaglie, Cannavaro, Grosso – Camoranesi, Melo, Marchisio, Diego – Del Piero, Trezeguet.
Bayern Monachium: Butt – Lahm, Demichelis, Van Buyten, Badstuber – Van Bommel, Schweinsteiger – Pranijc, Muller, Olic – Gomez.

FC Zürich: Leoni – Rochat, Barmettler, Tihinen, Koch – Okonkwo, Gajic, Aegerter, Djuric – Nikci, Alphonse.
AC Milan: Dida – Abate, Nesta, Thiago Silva, Antonini – Ambrosini, Pirlo, Seedorf, Pato, Borriello, Ronaldinho.

Besiktas Stambuł: Rüştü Reçber, Ibrahim Kaş, Michael Fink, Tomáš Sivok, Bobô, Rodrigo Tello, Ekrem Dag, Ibrahim Üzülmez, Matteo Ferrari, Fabian Ernst, Ibrahim Toraman.
CSKA Moskwa: Igor Akinfeev, Deividas Šemberas, Alan Dzagoev, Pavel Mamaev, Chidi Odiah, Miloš Krasic, Evgeni Aldonin, Vasili Berezutski, Elvir Rahimic, Georgi Schennikov, Tomáš Necid.

Atletico Madryt: Asenjo – Valera, Parea, Juanito, Dominguez – Cléber Santana, Paulo Assunçao, Maxi Rodriguez, Simao – Aguero, Forlan.
FC Porto: Helton – Fucile, Maicon, Bruno Alves, Álvaro Pereira – Valeri, Fernando, Raul Meireles, Rodriguez – Hulk, Falcao.

VfL Wolfsburg: Benaglio – Schafer, Barzagi, Ricardo Costa, Riether – Gentner, Josue, Misimović, Hasebe – Dżeko, Grafite.
Manchester United: Kuszczak – Evra, Carrick, Fletcher, Park – Welbeck, Scholes, Gibson, Nani, Anderson – Owen.

Chelsea Londyn: Turnbull, Belletti, Terry, Carvalho, Zhirkov, Mikel, Essien, Joe Cole, Kakuta, Malouda, Drogba.
APOEL Nikozja: Chiotis, Poursaitides, Broerse, Paulo Jorge, Haxhi, Morais, Michael, Charalambidis, Pinto, Kosowski, Żewłakow.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.