Piątkowe mecze kwalifikacyjne do Euro2012!

W Piątek 2 września na kilkunastu europejskich stadionach rozegrane zostaną reprezentacyjne mecze w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy 2012 w Polsce i na Ukrainie.
Kilka konfrontacji zapowiada się frapująco?

Wielkie emocje czekają nas w grupie E, gdzie Węgrzy w Budapeszcie podejmą Szwecje. Spotkanie to jest bardzo ważne dla jednej jak i drugiej reprezentacji, gdyż zwycięzca poważnie przybliży się do drugiego premiowanego barażami miejsca w grupie.
Jak do tej pory Madziarzy zdobili 12 punktów w 7 meczach, z kolei Skandynawowie maja o 3 ?oczka? więcej, ale jeden mecz rozegrany mniej. Jeżeli gospodarze nie wygrają, mogą już właściwie zapomnieć o Euro 2012. W grupie z kompletem 18 punktów w 6 meczach prowadzą Holendrzy, którzy powiększą z pewnością swój dorobek po meczu z San Marino.

Awans na Euro 2012 przypieczętować mogą również Niemcy, którzy zagrają z Austrią. Austriacy mają w ostatnich latach wyraźny kompleks podopiecznych Joachima Loewa. Trudno spodziewać się by grająca obecnie najlepszą w Europie dla oka kibica niemiecka reprezentacja miała jakiekolwiek problemy z pokonaniem rywala. Tylko wygrana przedłuża Austriakom jakiekolwiek szanse na zajęcie drugiego miejsca w grupie. Niemcy jak dotąd wygrali wszystkie 7 meczy i z kompletem 21 punktów prowadzą w swojej grupie.

Bardzo ważne spotkanie rozegrane zostanie w Tiranie, gdzie Albania zmierzy swoje siły z reprezentacją ?Trójkolorowych?. Wbrew pozorom Francuzów czeka bardzo trudna przeprawa, gdyż Albańczycy potrafią grać na własnym terenie. Przekonała się o tym niedawno reprezentacja Białorusi, która przegrała na tym gorącym terenie 1-0. Jeżeli gospodarze wygrają, będą mieli spore szanse nawet na 1 miejsce w grupie D, w której o premiowane awansem miejsca liczą się jeszcze Bośnia i Hercegowina, a także wspomniana już Białoruś. Czy w Tiranie dojdzie do sensacji?

Już teraz otwórz konto na Betclick i odbierz swój darmowy bonus!

Czytelnikom polecamy także możliwość obstawienia pierwszego Zakładu Bez Ryzyka ? w przypadku porażki bukmacher zwraca kwotę zakładu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN