Play off czas start!

W siatkarskiej Plus Lidze dotarliśmy do fazy play off. Najlepsze 8 zespołów powalczy o tytuł mistrzowski, zaś miejsca 9 i 10 o utrzymanie w rozgrywkach. Najsilniejsi Plus Ligi trafili na teoretycznie słabszych rywali i porażki Jastrzębskiego Węgla, ZAKSY czy Delekty byłyby niemałą sensacją.

A takiej się raczej nie spodziewam. Lider Plus Ligi Delekta Bydgoszcz podejmie w sobotę gdański Trefl. Po ograniu w dwóch ostatnich tygodniach u siebie Jastrzębskiego Węgla i na wyjeździe Indykpolu Olsztyn, lider mógł się spokojnie skupić na grze w pucharach. Po wyeliminowaniu Moers Delekta w ? finału rywalizowała jeszcze z rywalami z Radnickiego. W sobotę rywal będzie dużo mniej wymagający.

Po 18 kolejkach Delekta zgromadziła 41 punktów i z bilansem 14 zwycięstw 4 porażek ukończyła fazę zasadniczą na 1 miejscu. Gdański Trefl na jej tle wygląda słabo, z dorobkiem 17 oczek i tylko 6 zwycięstw plasuje się na 8 miejscu.

Bilans bezpośrednich spotkań wyraźnie wskazuje na gospodarz. Delekta wygrał wszystkie 4 starcia z Treflem, co ważne straciła w nich tylko 1 seta. Oba spotkania w Bydgoszczy skończyły się wynikiem 3-0. Moim zdaniem podobnie może być i w sobotę.

Trefl nieco lepiej radzi sobie u siebie i byłbym w stanie zaryzykować twierdzenie, że grając przed własną publiką podjąłby rywalizację z Delektą. Ostatnio jednak wyraźnie przegrał w Olsztynie 3-0 i w Rzeszowie 3-1. Wcześniej ogrywał właśnie u siebie Częstochowian i akademików z Politechniki. Trudno mi oczekiwać, aby w sobotę rozegrano więcej niż 4 sety. Typuję zatem więcej niż 135,50 punktów po kursie 1.60.

Kurs na Delektę wynosi 1.08, zaś za wygraną Trefla Gdańsk Bwin płaci 6.50.

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.