Pogoń Szczecin vs Lechia Gdańsk

0

Wygląda na to, iż pierwszy sezon po powrocie do Ekstraklasy dla Pogoni Szczecin będzie bardzo dobry. Szczególnie pierwsze 2 kolejki mogą być dla Portowców bogate w emocje.

Na inaugurację sezonu Pogoń podejmowała u siebie Zagłębie Lubin. Miedziowi mieli rozprawić się z Pogonią, tymczasem na obiekcie rywala byli dość zagubieni. Skutek ? przegrana 4-0. Może nieco zbyt wysoka, jednak na pewno zasłużona. Trener Hapal musi popracować nad drużyną, by ta wróciła do dyspozycji jaką prezentowała na wiosnę zeszłego roku. Ale to już nie zmartwienie Pogoni.

W meczu zamykającym drugą kolejkę polskiej Ekstraklasy znów zobaczymy Szczecinian i znów przed własną publicznością. Tym razem ich rywalem będzie rywal z Pomorza ? Lechia Gdańsk.

Gdańszczanie mieli zawojować polską ligę, aspirując do miana czarnego konia rozgrywek. O ile 2 lata temu prawie im się udała ta sztuka, to teraz staczają się już raczej tylko w dół. W przerwie letniej pożegnano najważniejszych zmienników dla 1 składu, a początek sezonu dał odpowiedź na to, o co będzie walczyła Lechia w tym sezonie. W Gdańska Polonia Warszawa wygrała bowiem aż 1-3. Tak, ta sama Polonia, co straciła praktycznie 70% zawodników ze swojej najlepszej jedenastki w przerwie letniej. Wojciechowski odzyskał część zainwestowanych pieniędzy, a Król ma problem z stworzeniem silnej drużyny. Jeżeli jednak nawet tak bardzo osłabiona kadrowo wygrywa tak zdecydowanie w Gdańsku, to o poziomie Lechistów nie można się zbyt dobrze wypowiadać.

W poniedziałek oczekujemy zatem, iż komplet punktów zostanie w Szczecinie. Pogoń vs Lechia -> typ na Pogoń.

Kurs na Pogoń wynosi 2.45, remis jest wyceniany po 3.20, zaś za wygraną Lechii Bwin płaci 2.80.

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.