Pożegnanie Almagro ze Sztokholmem?

Co jeszcze dzisiaj w Szwecji? Starcie Almagro z Berdychem może i byłoby najciekawszym dziś spotkanie gdyby nie świadomość, jak w ostatnich tygodniach wyglądała gra obu zawodników.Wszystko wydaję się przemawiać na korzyść Berdycha. Czech jest wyżej rozstawiony w rankingu ATP ? odpowiednio 6 przy 12 pozycji Almagro. Berdych odznacza się też wyjątkowo dobrym bilansem bezpośrednich spotkań ? Czech z 10 pojedynków aż 7 rozstrzygnął na swoją korzyść. Od 2011 roku odbyło się 6 takich pojedynków, z czego 4 wygrywał Berdych. Nie spodziewamy się, aby dziś było inaczej. Choć by dlatego, że Almagro ma słabą końcówkę sezonu, co pokazał już we wrześniu na US Open, gdzie dał się Berdychowi ograć łatwo 0-3.

Almagro ostanie tygodnie ma wprost fatalne. Po wspomnianym US Open ledwo wygrał w pucharze Davisa z Isnerem, co było sporym zaskoczeniem. Jeszcze gorzej było w Tokio i Szanghaju, gdzie odpadał w I rundach z niżej notowanymi rywalami. W słabo obsadzonym turnieju w Sztokholmie spokojnie przebrnął przez pierwsze rundy, jednak miał mało wymagających graczy.

Zawodnik już poziomu Berdycha powinien bez problemu wyeliminować Almagro z zawodów. Czech po finale US Open prezentuje nadal wyrównaną formę ? pokazał to w Szanghaju, gdzie ograł go dopiero sam Djokovic, a po drodze niewiele do powiedzenia mieli Tsonga, Seppi czy Querrey. Typujemy zatem wygraną Berdycha.

Kurs na Berdycha wynosi 1.30, zaś za wygraną ALmagro Bwin płaci 3.65

Już teraz otwórz konto na Expekt i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.