Poznańska Lokomotywa w Lubinie

Po przerwie reprezentacyjnej do gry wraca polska Ekstraklasa. Na rozpoczęcie 8 kolejki rozgrywek zapraszamy na mecz do Lubina. Miejscowe Zagłębie podejmie poznańskiego Lecha. I choć według tabeli to zdecydowanym faworytem spotkania są gości, to w piątek taki wynik wcale nie musi paść.

Poznaniacy grają bowiem w kratkę a wysokie miejsce w tabeli zawdzięczają na tą chwilę jednak remisom Legii i staczaniu się początkowego lidera tabeli Widzewa. Lech o ile u siebie prezentuje się bynajmniej okazale, to już na wyjazdach jest cieniem samego siebie, na co nie wskazują jednak jego wyniki. W 3 dotychczas rozegranych meczach na wyjazdach Poznaniacy wygrali po wyrównanym meczu z Polonią (wygrana dzięki strzałowi ? stadiony świata ? Toneva), wielkiego farta mieli w Bełchatowie (praktycznie tylko jedno zagrożenie bramki rywala i zwycięski gol), ale na bardziej wymagającej Lechii nie zaprezentowali absolutnie nic i zasłużenie przegrali 2-0. Kto widział mecze w Gdańsku i Bełchatowie ten wie, że Lech na wyjazdach w tym sezonie gra absolutny piach. Łatwo zatem zauważyć, że popularny Kolejorz jeśli już zdobywał punkty na wyjazdach, to powiedzmy sobie dość szczęśliwie i trudno oczekiwać, aby los cały czas mu sprzyjał. Tym bardziej, że w ostatnich latach nie sięgał po komplet punktów w Lubinie.

W związku z tym nie spodziewamy się, aby w piątek wygrali na stadionie Zagłębia. Popularni Miedziowi jak dotąd rozegrali 3 spotkania u siebie, w których zdobyli 4 punkty. Nie mniej jednak w ostatnim spotkaniu pokazali, iż na najważniejszych rywali potrafią się świetnie zmobilizować, a Legia Warszawa mało co nie przegrała w Lubinie. Gra Zagłębia zaczyna się poprawiać i naszej oceny w tym zakresie nie zmieni nawet porażka wyjazdowa w ostatniej kolejce na Koronie. W piątek typujemy zatem wygraną lub remis Zagłębia.

Kurs na Zagłębie wynosi3.10, remis jest wyceniany po!3.00, zaś za wygraną Lecha Bwin płaci2.35.

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.