Prawdziwy test przed Ruchem

Druga kolejka da odpowiedź na pytanie, o co tak naprawdę będzie walczył Ruch Chorzów w bieżącym sezonie Ekstraklasy. Obserwatorzy ligi sugerują, iż poprzedni rok, gdy Ruch sięgał po tytuł Wicemistrza Polski był nieco nad wyraz umiejętności zespołu.
Tą opinię potwierdzają występy Chorzowian w eliminacjach do fazy grupowej Ligi Europy.

Macedończycy wprawdzie nie zatrzymali Ruchu, jednak kolejny rywal już solidnie Polaków ograł. 0-2 u siebie i 5-0 na wyjeździe z Czechami mówi samo za siebie. A miała to być drużyna o podobnym potencjale co Ruch.
Wydaje się, ze Chorzowianie przeżywają kryzys spowodowany odejściem ich wieloletniego szkoleniowca. Brat Fornalika nie zastąpi go i wydaje się kwestią czasu, kiedy zostanie odwołany ze stanowiska.
Poprzedni szkoleniowiec myślał w trakcie przerwy letniej już o pracy w reprezentacji narodowej i zapomniał właściwie przygotować swój stary zespół do rozgrywek Ekstraklasy. Ruch na inaugurację przegrał w Poznaniu aż 4-0, zupełnie bezbarwny był wyceniany przez Chorzowian na 2 mln Euro Piech. Zresztą nie tylko on a cały zespół. Dobre momenty miał tylko Jankowski.

W sobotę znów zagrają na wyjeździe, czego Chorzowianie nie lubią. Tym razem stawią się na stadionie Widzewa. Łodzianie na inaugurację sezonu ograli u siebie Mistrza Polski 2-1. Byli zespołem lepszym także piłkarsko, ale mogło to wynikać także z faktu, iż paru piłkarzy Śląska było zawieszonych na początku sezonu za obraźliwe komentarze pod adresem Legii Warszawa w trakcie fety mistrzowskiej. Na swoim obiekcie nie powinni zatem oddać kompletu punktów słabo przygotowanego do sezonu Ruchowi. Z naszej strony typ 1X

Kurs na Widzew wynosi 2.50, remis jest wyceniany po 3.00, zaś za wygraną Ruchu Bwin płaci 2.85

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.