Querrey jednak lepszy?

Ciekawy pojedynek w czwartek na kortach ATP Pekin. Zgodnie z terminarzem zawodów, rakiety skrzyżują dziś Querrey z Seppim. Bukmacherzy nie mają swojego faworyta w tym starciu.

Ranking ATP przemawia na korzyść Seppiego, choć Włoch jest notowany jedynie o jedną pozycję wyżej ATP (odpowiednio 26 i 25 lokaty). Bilans bezpośrednich spotkań już nie jest tak niejednoznaczny, zdecydowaną przewagę ma Seppi. Włoch wygrał 4 z 5 takich starć, w tym 3 ostatnie (2011 – Paryż, 2009 Madryt i Rzym). Trzeba jednak zauważyć, iż wszystkie pojedynki były wyrównane i były rozstrzygane w wymiarze trójsetowym. Tym samy trudno oczekiwać, aby dzisiejsze starcie w Pekinie było spacerkiem dla Querreya czy Seppiego. Uwzględniając dwa powyższe elementy to jednak Włoch wydaje się być faworytem starcia.

Nie wiemy jednak, jak Seppi zaprezentuje się na azjatyckich kortach. Włoch zrezygnował z udziału w zawodach w Tokio czy Seulu i po US Open zameldował się w Metz. Tutaj dotarł do V rundy, gdzie po ograniu Dodiga, Millota, Mayera i Monfilsa nie poradził sobie z Tsonga. W Pekinie w I rundzie mecz poddał jego rywal Benneteau. Na tą chwilę jego postawa to wielka niewiadoma.

Querrey także zrezygnował ze wcześniejszej wycieczki na Daleki Wschód, po US Open podjął jedynie rywalizację w Pucharze Davisa. Tutaj przegrał z Ferrerm 3-1, jednak nawet urwanie jednego seta Hiszpanowi było już dobrym wynikiem ze strony Amerykanina. W I rundzie ATP Pekin poradził sobie Querrey z innym Hiszpanem Verdasco, jednak tylko 2-1. Tym samym typujemy jego zwycięstwo w Pekinie.

Kurs na Querreya wynosi 1.60, zaś za zwycięstwo Seppiego Bwin płaci 2.20.

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.