Radwańskie przedłużą pobyt w Dubaju?

We wtorek trudne zadanie przez Ulą. Młodsza z sióstr Radwańskich podejmie Zheng. Chinka wydaje się być w zasięgu Polki, choć bez wątpienia będzie jej najbardziej wymagającą rywalką ostatnich tygodni.

Ula jest wyżej sklasyfikowana w rankingu WTA ? na 37 miejscu przy 44 lokacie rywalki. Na korzyść Zheng wydaje się też przemawiać bilans bezpośrednich spotkań ? takie miało miejsce dopiero jedno i wygrała je Chinka 0-2. Można jednak dawno i nieprawda, bo odbyło się w 2009 roku w Meksyku, kiedy to Ula stawiała dopiero pierwsze odważniejsze kroki w profesjonalnym tenisie.

Polka nie miała dotąd szczęścia w losowaniach, co skutkowało jej eliminacją w I rundach zawodów w Sydney, Melbourne i Paryżu. Los był dla niej nieco łaskawszy w Doha, gdzie Ula dotarła do III rundy, ulegając dopiero aktualnej liderce rankingu WTA Serenie Williams. Po drodze sensacyjnie poradziła sobie m.in. z Vinci! Po udanej kwalifikacjach jutro zagra pierwsze spotkanie w Dubaju. Nie miała większych problemów z Narą i wcale mnie to nie dziwi.

Jej jutrzejsza rywalka zgodnie z oczekiwaniami uległa Hampton w Auckland, w Sydney zaskakująco ograła Stosur, by ulec Keys. AO to kolejna wygrana ze Stosur i porażka planowa z Georges. Niemile będzie wspominała Katar, gdzie w Doha uległa już w I rundzie Rodionovej. Okazja do poprawki ma być w Dubaju. Czy się uda? A może to Ula potwierdzi lepszą dyspozycję z 2012 roku?

Kurs na Radwańską wynosi 1.70, zaś za wygraną Zheng Betclic płaci 2.05

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.