Resovia Mistrzem Polski?

W siatkarskiej Plus Lidze dotarliśmy do fazy medalowej Play Off. W sobotę Resovia podejmie ZAKSĘ, zaś w poniedziałek Jastrzębski Węgiel zagra z Delektą Bydgoszcz.

Szczególnie interesujące wydaje się być pierwsze ze spotkań. Po tym jak w fazie półfinałowej z dalszej rywalizacji odpadł lider i wicelider po rundzie zasadniczej ? w sobotę o tytuł niespodziewanie zagrają drużyny niżej notowane od Delekty i Jastrzębskiego Węgla.

W imponującym stylu w finale zameldowała się Resovia. Rzeszowianie dość długo męczyli się ze Skrą, ale ostatecznie wyeliminowali Bełchatowian z Play Offów. W półfinale przydzielono im lidera Delektę Bydgoszcz, z którym poradzili sobie jednak koncertowo wygrywając 3 ostatnie starcia w wymiarze 3-1. Resovia wydaje się zmierzać w kierunku obrony tytułu mistrzowskiego.
ZAKSA również szybko uporała się w ? finału z wiceliderem po fazie zasadniczej Jastrzębskim Węglem, choć kosztowało to ją dużo więcej zdrowia. Ostatecznie ostatnie 3 starcia zakończyły się zwycięstwem ZAKSY, która straciła 4 sety w tej fazie rywalizacji z Jastrzębskim Węglem.

Pierwsze spotkanie finałowe to pewna wygrana ZAKSY z Resovią 3-0. I zamiast iść za ciosem ? Kędzierzynianie ulegli w drugim starciu u siebie z Rzeszowianami 1-3. Teraz czekają nas dwa starcia w Rzeszowie, gdzie nie wykluczam, że może się rozstrzygnąć los tytułu mistrzowskiego. Mając w pamięci ostatnie wyniki Resovii ? w sobotę będę sprzyjał gospodarzom. Także dlatego, że w 2012 roku wygrała z ZAKSĄ wszystkie 3 spotkania we własnej hali!

Kurs na Resovię wynosi 1.75, zaś za wygraną ZAKSY Bwin płaci 1.95.

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.