Resovia vs Delekta

Zaskakujący może okazać się wynik rywalizacji Delekty Bydgoszcz z Resovią Rzeszów w Play off?ach Plus Ligi. W niedzielę już trzeci pojedynek w tej parze, ale bliżej awansu niespodziewanie wydają się być Rzeszowianie!Ale po kolei. Delekta zaskakująco ukończyła fazę zasadniczą Plus Ligi na miejscu lidera, po 14 zwycięstwach i 4 porażkach. Po pewnym ograniu w trzech starciach Lotosu Gdańsk awansowała do II rundy Play off. Trafiła na Resovię Rzeszów, która fazę zasadniczą ukończyła na 4 pozycji po 12 zwycięstwach i 6 porażkach ligowych. W I fazie Play off rywalizowała ze Skrą Bełchatów, co kosztowało ją dużo więcej wysiłku. Ostatecznie jednak to Resovia po 5 spotkaniach pokonała Bełchatowian i gra dalej o medale Mistrzostw Polski.

I wcale nie wydaje się być na straconej pozycji. Ogranie Skry wyraźnie podziałało na zespół mobilizująco, bowiem w starciu z liderem spisuje się wyjątkowo okazale. Wydaje się nawet, że w najbliższym tygodniu mogą rozstrzygnąć na swoją korzyść losy awansu! Bilans bezpośrednich spotkań wskazuje na Rzeszowian. Ci wygrali 6 z 10 dotychczas rozgrywanych oficjalnych spotkań z Delektą. W sezonie zasadniczym wygrali u siebie z Bydgoszczanami 3-0, zaś na wyjeździe odnieśli porażkę 1-3.

Nie mniej jednak wyraźnie nie sugerowali się bieżącym sezonem i w pierwszym starciach Play Off postawili trudne warunki rywalowi. Pierwsze starcie Delekta jeszcze wygrała, choć musiała się sporo namęczyć (3-2), ale w kolejnym pojedynku to Rzeszowianie byli lepsi wygrywając 1-3! Tym samym mając w pamięci zwycięstwa Resovii we wszystkich pojedynkach ze Skrą rozgrywanych przed swoją publicznością oraz ligowe zwycięstwa u siebie nad Delektą z fazy zasadniczej w niedzielę oczekuję wygranej gospodarzy. Typuję wygraną Rzeszowian a może i awans do III fazy Play Off. A to oznacza już minimum srebrny Medal Mistrzostw Polski!

Kurs na Resovię wynosi 1.35, zaś za wygraną Delekty Expekt płaci 2.90.

Już teraz otwórz konto na Expekt i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.