Roland Garros: Murray przegra z kontuzją ?

Większość rozgrywek piłkarskich została już zakończona, a kibicom pozostaje śledzenie wyników turniejów siatkarskich i tenisowych.

We Francji wciąż trwa słynny Roland Garros. Chęć uczestnictwa w turnieju zgłosił m.in. przedstawiciel Wielkiej Brytanii Andy Murray, jeden z najwyżej rozstawionych zawodników rankingu WTA.

Po ostatnim meczu Szkot uskarżał się na dolegliwości zdrowotne. Możliwy był scenariusz, iż nie zawodnikom podda najbliższy mecz ze względu na kontuzję pleców. Według najnowszych wieści Murray wystąpi w poniedziałkowym meczu decydującym o awansie do ćwierćfinału Roland Garrosa.

Przeciwnikiem Szkota będzie Serb Victor Troicki, z którym Szkot mierzył się już trzykrotnie, nie oddając rywalowi nawet seta. Obaj tenisiści dobrze radzili sobie we Francji, pewnie wygrywając wszystkie dotychczasowe mecze. Szkot trzykrotnie wygrywał z niżej notowanymi rywalami 3:0, zaś Serb zanotował 2 wygrane również w stosunku 3:0 i jedną 3:1 z Dolgopolov?em.

Z uwagi na problemy zdrowotne Szkota sugerujemy z dystansem podchodzić do obstawiania powyższego pojedynku. Bukmacherzy zareagowali na wiadomości z Francji, podwyższając kurs na Murraya do 1.30. Ze względu na fakt, iż do wygrania spotkania w singlu mężczyzn konieczne jest zdobycie 3 setów, nie można przewidzieć, czy problemy zdrowotne Murraya nie dadzą o sobie znać. Stąd spodziewamy się, iż Szkot będzie chciał rozstrzygnąć pojedynek z Troickim jak najszybciej, najlepiej w 3 setach.

Kurs na Murraya wynosi 1.30, zaś za zwycięstwo Troickiego Bwin płaci 3.20

Już teraz otwórz konto na Bwin, odbierz bonus i postaw na pojedynek Murray vs Troicki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN