Seppi vs Bachinger

W środę trudno spodziewać się innego rozwiązania jak zwycięstwa Seppiego. Włoch podejmie Bachingera i jak dla mnie nie powinien mieć większych problemów z ograniem rywala.


Seppi jest przecież dużo wyżej notowany w rankingu ATP ? na 18 miejscu przy odległej 125 lokacie rywala. Nie rywalizował jeszcze z Niemcem w oficjalnym spotkaniu, ale nie oczekuję, aby również w środę miał co wspominać. No chyba że najzwyczajniej w świecie kolejne zwycięstwo w oficjalnych zawodach ATP.

Pamiętam Seppiego z występów na Australian Open. Pierwszy w tym roku Wielki Szlem ukończył dopiero w IV rundzie, ulegając Chardemu 1-3. A ten przecież z kolei mało co a wyeliminowałby z AO samego Del Potro. Wygląda na to, że na początku sezonu Seppi będzie wymagającym rywalem na twardej nawierzchni. A taką charakteryzuje się przecież Rotterdam!

Warto przypomnieć, że Seppi pokonał na AO Zeballosa, ale przede wszystkim rozpoznawalnych Istomina i Cilica. I bynajmniej nie uznawałbym tego za wypadek przy pracy. Tymczasem jego środowy rywal turnieje w 2013 roku kończy na II rundach. W Chennai uległ Bautiście Agut, na AO lepszy był Menendes, a w Heilbronn już w I rundzie Gulbis. Szczególnie dwóch pierwszych zawodników dużo dostaje poziomem od Seppiego, mimo to radzili sobie z Bachingerem. Liczę na kolejne zwycięstwo Włocha.

Kurs na Seppiego wynosi 1.30, zaś za wygraną Bachingera Expekt płaci 3.20

Już teraz otwórz konto na Expekt i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.