Serie B: Padova odskoczy rywalom?

0

Niezwykle ciekawie zapowiada się środowy wieczór w Serie B na Atleti Azzurri d’Italia w Albinoleffe, gdzie miejscowi podejmą dotychczasowego lidera rozgrywek piłkarzy Padovy. Zapraszamy na zapowiedź tego, wydaje się interesującego spotkania?

Albinoleffe w lidze nie zachwyca, choć początek sezonu miało wyśmienity. Ostatnie tygodnie to jednak regres formy drużyny prowadzonej przez Daniele Fortunato. Już przed sezonem fachowcy wskazywali w tej drużynie potencjalnego kandydata do spadku, lub zespół, który co najwyżej może powalczyć o miejsce w środku tabeli. Tymczasem Albinoleffe pokonało na wyjeździe Bari, u siebie Modenę i zremisowało z groźnym Grosetto inkasując 7 niezwykle ważnych punktów. Od ostatniego zwycięstwa minął już jednak miesiąc czasu, a morale w zespole zdecydowanie podupadło. Pojawiły się także pierwsze kontuzje. Manuel Daffara, Pierre Regonesi, Massimiliano Pesenti ? ci gracze narzekają na mniej lub bardziej poważne urazy, co stawia ich występ w meczu z Padovą pod dużym znakiem zapytania.

Goście to póki, co lider rozgrywek, ale taka postawa nikogo nie powinna dziwić, bo ten zespół już od kilku lat dobija się nieskutecznie do bram Serie A.
Warto zauważyć, że Padova w tym sezonie jeszcze nie schodziła pokonana z placu boju. Bilans piłkarzy Allesando dal canto to obecnie 5 zwycięstw i 2 remisy, co daje 17 punktów i pozwala ?czerwono ? białym? zasiadać na tronie. Padova na wyjazdach póki, co remisuje lub wygrywa. Straty punktów zanotowała jedynie na szalenie trudnym terenie w Genui w meczu przeciwko Sampdorii, a także z Veroną. Warto zauważyć, że obok tych meczów wygrała zdecydowanie z Emploi i Cittadellą, strzelając rywalom przy tym, aż 4 gole! Czy dzisiaj historia się powtórzy? Zobaczymy.

Kurs na Albinoleffe wynosi 3,75, zaś na wygraną Padovy Bwin płaci 2.10

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.