Sharapova na fali!

0

To nie Azarenka a Sharapova wydaje się być główną rywalką Sereny Williams jeśli chodzi o rywalizację o pozycję nr 1 w rankingu WTA. Co Rosjanka pokaże w środę? W Miami podejmie Errani.


I nie spodziewam się, aby taka rywalka była w stanie zatrzymać Sharapovą. Ta jest przecież wyżej notowana w rankingu WTA ? na 2 miejscu przy 7 pozycji rywalki. Posiada z nią też korzystny bilans bezpośrednich starć ? wygrywała wszystkie 3 pojedynki. Ostatni pojedynek 2 tygodnie temu na Indian Wells wygrała 0-2.

Jeśli dodamy do tego fakt, że Rosjanka ukończyła AO dopiero w ? finału, podobnie jak zawody w Doha, a turniej Indian Wells zakończył się jej triumfem ? Errani może mieć jutro problem. Sharapova w Miami nie oddała rywalkom dotąd nawet seta.

Errani też jest w bardzo wysokiej formie, ale z Sharapovą może mieć niewiele do powiedzenia. Włoszka w Doha dotarła do ? finału, w Dubaju zawędrowała do samego finału, a słabo obsadzony turniej w Acapulco zakończył się jej triumfem. Pierwsza jednak nieco bardziej wymagająca rywalka w Miami ? Ivanovic ? była jednak w stanie urwać jej seta. Nie spodziewam się, aby w środę powalczyła z Sharapovą. Typuję wygraną Rosjanki w Miami.

Bwin nie wierzy jednak zbytnio w Errani i oferuje zakład, czy tak dobra zawodniczka ugra 3 gemy w pierwszym secie z Sharapovą. Typuję ? TAK po kursie 1.55

Kurs na Errani wynosi 5.50, zaś za wygraną Sharapovej Betclic płaci 1.11

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.