Skoki narciarskie: A co po TCS?

Tegoroczny Turniej czterech Skoczni przeszedł już do historii. Nie odnalazły potwierdzenia notowania bukmacherów, którzy faworyta zawodów upatrywali w osobie Andreasa Koflera. Lider Pucharu Świata ukończył rywalizację dopiero na 3 miejscu, a ze zwycięstwa na TCS cieszył się jego rodak ? Gregor Schlierenzauer. Obu panów na podium rozdzielił inny Austriak ? triumfator TCS sprzed roku Thomas Morgernstern. Tym samym mamy namacalny dowód, że bieżący sezon może zostać w pełni zdominowany przez skoczków z Alp.

TCS z umiarkowanym optymizmem ukończyli Polacy. O ile Biało-Czerwoni nie mieli większych problemów, aby przebrnąć przez kwalifikacje, to już awans do drugiej serii regularnie powtarzał tylko Kamil Stoch. Zakopiańczyk ostatecznie ukończył TCS na 8 miejscu i to jedyny przebłysk polskiej ekipy.

Trzeba jednak przyznać, że Kamil na TCS miał trochę pecha. Raz został wypuszczony na zeskok w fatalnych warunkach, a na pierwszych zawodach w Oberstdorfie popełnił szkolny błąd, później już wyeliminowany. Na ostatnim konkursie w Austrii nawet prowadził po 1 serii, jednak nie wytrzymał presji i nie zakończył zawodów nawet na podium. Wypada jednak patrzeć z optymizmem na jego dalsze poczynania na skoczniach.

Do kolejnych zawodów w austriackim Tauplitz/ Bad MItterndorf wprawdzie jeszcze daleko, ale już teraz warto przyjrzeć się ofercie bukmacherów. Bwin przygotował dla graczy ofertę bezpośredniej rywalizacji Head to Head.

I tak, najciekawszym na pewni jest pojedynek Morgensterna ze Schlierenzauerem ? zwycięzcy ostatniego konkursu i zdobywcy 2 miejsca na TCS ze zwycięzcą 2 zawodów i całego cyklu TCS. Za osiągnięcie lepszego rezultatu przez Schlierenzauera Bwin płaci 1.75, zaś za lepszą pozycję Morgensterna 1.95.

Interesująco zapowiada się także pojedynek Stoch ? Neumayer. Jak już wspomnieliśmy, Polak prezentuje jeszcze dość nierówną formę ? mimo to ukończył TCS na 8 miejscu. Tymczasem Niemiec zajął na TCS odległe 27 miejsce, brał jednak udział tylko w 3 konkursach. Wydaje się jednak, że to Polak lepiej prezentował się na skoczniach niemieckich i austriackich, co powinien potwierdzić w Bad Mitterndorf.

Bukmacherzy boją się jednak jego nierównej dyspozycji. Za osiągnięcie przez Stocha lepszej pozycji niż Neymayer Bwin płaci 1.75, zaś za wyższą lokatę Neumayera Bwin płaci 1.95.

A kto Waszym zdaniem lepiej zaprezentuje się na kolejnej austriackiej skoczni?

Już teraz otwórz konto na Bwin i wskaż swojego faworyta!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.