Skoki narciarskie: TCS 2/4

Wczoraj wszyscy świętowaliśmy rozpoczęcie Nowego Roku, składając sobie życzenia pomyślności i szczęścia na co dzień. Huczna zabawa, szampan i fajerwerki ? tego nie mogło zabraknąć.

Jednak nie wszyscy mogli sobie pozwolić na imprezę do samego rana. Dzisiaj w trasę ruszają bowiem biegacze narciarscy, do kolejnych spotkań przygotowujący się koszykarze NBA, zaś skoczkowie narciarscy kierowali się już na kolejne zawody Turnieju Czterech Skoczni.

Właśnie w Ga-Pa odbędzie się dziś kolejny konkurs tego turnieju. Organizatorzy liczą, że tym razem uda się uniknąć problemów natury atmosferycznej, które bardzo wypaczały wyniki zawodów i zmusiły do przerwanie pierwszego konkursu TCS.

A tego na pewno nie będą dobrze wspominać nasi rodacy. Do finałowej serii awansował tylko Kamil Stoch, który po 1. serii zajmował wysokie 6 miejsce. Trafił jednak na fatalne warunki w drugiej i stracił szansę na podium zawodów. Dodatkowo znów powtórzyły się błędy objawiające się w skręcaniu ciała po wyjściu z progu. Stoch potwierdził nasze przypuszczenia, że jego forma wciąż jest bardzo nierówna.

Trener Kruczek natychmiast zareagował i w Ga-Pa Polak ćwiczył na gorszym sprzęcie, pozwalającym wyeliminować popełniane przez Stocha błędy. Stąd niższe prędkości i odległości osiągane na treningach. Czy to się udało dowiemy się na dzisiejszym konkursie.

Nie mniej to nie Stoch jest faworytem drugiego konkursu TCS. Zdaniem bukmacherów, największe szanse na triumf w Ga-Pa mają Austriacy i Norwegowie, co zresztą nie dziwi. Właściwie to należy się tylko zastanowić, w jakiej kolejności zajmą miejsce na podium. Szyki mogą popsuć im jedynie reprezentanci gospodarzy.

W pierwszych zawodach faworytem miał być Kofler, jednak dał się wyprzedzić przez Schlierenzauera, a na najniższym stopniu podium znalazł się zwycięzca TCS sprzed roku Morgenstern. Kto sięgnie po tytuł w Ga-Pa?

Kofler 3.50
Schlierenzauer 3.50
Bardal 4.50
Morgenstern 6.50
Freitag 21.00
Stoch 67.00

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.