Skoki: Stoch zaatakuje podium?

Silny wiatr i kolejne zawody bez treningu i przełożonymi kwalifikacjami ? tymi słowa należy podsumować to wszystko, co działo się przed dzisiejszym konkursem skoków narciarskich. Skoczkowie nie mają w tym roku szczęścia w środkowej Europie do warunków atmosferycznych, wypada mieć tylko nadzieję, że w czasie konkursu wiatr i śnieg nie będą przeszkadzały zawodnikom.

W związku z powyższym, odbędzie się dziś tylko jedna seria treningowa, a do zawodów przystąpią wszyscy zainteresowani 54 skoczkowie.

W Bad Mitterndorf, bo tam odbywa się dzisiejszy konkurs, rozegrany zostanie pierwszy konkurs na Turnieju Czterech Skoczni. Na zawodach w Niemczech i Austrii o zwycięstwo mieli walczyć Austriacy i Norwegowie. Bukmacherzy się nie mylili. Wprawdzie nie wygrał zgodnie z ich oczekiwaniami Kofler, Austriak zajął bowiem dopiero 3 miejsce. Na najwyższym stopniu podium stanął Schlierenzauer, a austriackie podium TCS uzupełnił zwycięzca sprzed roku Morgenstern. Zawiódł Norweg Bardal który świetnie prezentuje się na treningach, ale nie radzi sobie z presją na oficjalnych zawodach.

Po TCS z Polaków warto pamiętać tylko Stocha. Skoczek na jednym z konkursów nawet prowadził po 1 serii, ale ostatecznie skończył zawody daleko za podium. Nie mniej jednak należy liczyć, że w Bad Mitterndorf wreszcie zaatakuje podium. Przed TCS udawało mu się bowiem zajmować miejsca w pierwszej trójce konkursów.

Zdaniem bukmacherów faworytów do wygrania dzisiejszego konkursu należy szukać wśród najlepszych na TCS. Wygrać ma Schlierenzauer, a o podium będzie biła się pozostała trójka. Ciekawe jak zaprezentuje się Ammann, który zrezygnował z ostatniego konkursu TCS po tym, jak nie był zadowolony ze swojej dyspozycji. A może to Kamil Stoch zaskoczy stawkę?

Kursy a wygranie konkursu:

Schlierenzauer 2.70
Bardal 8.00
Morgenstern 8.00
Kofler 8.00
Ammann 13.00
Stoch 21.00

Zwróćcie też uwagę na naszych faworytów w zakładach typu Head o head!

Już teraz otwórz konto na Bwin i wskaż swojego faworyta!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.