Skoki w Wiśle!

W najbliższy weekend zapraszam do Wisły. Na miejscowej skoczni odbędzie się kolejny konkurs zaliczany do Pucharu Świata. Kto by jeszcze 10 lat temu pomyślał, że właśnie to miejsce będzie w przyszłości małym symbolem polskiego sportu. Najpierw Wisła wydała na świat Adama Małysza, a później w tym miejscu odbędą się zawody Pucharu Świata.

Bwin jak zwykle nas nie zawiódł i zaproponował zakłady na wskazanie zwycięzcy zawodów. Dodatkowo można się założyć o wskazanie lepszego w parze dwóch zawodników.

Łatwy typ wydaje się w parze Stoch/Kot. Drugi z zawodników wprawdzie bardzo dobrze zaprezentował się na niedawno zakończonym Turnieju Czterech Skoczni, nie mniej jednak były to jego najlepsze starty w karierze. Nie oczekiwałbym, że podtrzyma formę i uda mu się ją ustabilizować. Kot może próbować walczyć o pierwszą dziesiątki zawodów z powodzeniem, ale to Stoch ma walczyć o triumf w Wiśle. Lider polskiej kadry przecież na TCS zajął 4 miejsce w tabeli, a na jednym z konkursów uplasował się na podium. W ostatnich zawodach zajął 4 miejsce, co daje mi przesłanki aby typować obecność Stocha na podium w Wiśle. Nie mniej jednak dużo bezpieczniejszy jest typ, iż w parze z Kotem osiągnie lepszy wynik niż rywal.

Bardzo liczę też na Loitzla w parze z Freitagiem. Drugi z zawodników był uznawany za jednego faworytów TCS, tymczasem zupełnie zawiódł. Wyraźnie nie udźwignął ciężaru psychicznego, a w mojej ocenie nie podniesie się od razu. Młody Niemiec potrzebuje czasu, by przede wszystkim w głowie ukształtować tożsamość zwycięzcy. Loitzl wprawdzie na TCS skoczni nie zachwycił, jednak w ostatnim konkursie wygrał kwalifikacje co stwarza podstawy do dalszej poprawy formy. W tej parze typ na Loitzla.

Kurs na Stocha wynosi 1.40, zaś za wygraną Kota Bwin płaci 2.70

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.