Skra po raz drugi?

W weekend obok rozgrywek Ekstraklasy warto też zwrócić uwagę na siatkarską Plus Ligę. W niedzielę Lotos podejmie u siebie Skrę. I trudno mi oczekiwać, aby goście nie dołożyli kolejnej cegiełki do awansu z tej pary. Interesującym wydaje się być typ z handicapem na Skrę.

Jeszcze raz przyjrzyjmy się roli obu zespołów bieżącym sezonie Plus Ligi. Skra ukończyła rozgrywki rundy zasadniczej na 5 miejscu w wyniku 10 zwycięstw i 8 porażek. Jej niedzielny rywal wygrał tylko 6 spotkań, a kolejnych 12 przegrał – tym samym zajął 8 miejsce w Plus Lidze.

Tabela skojarzyła w I rundzie Play off Skrę z Resovią, zaś Lotos z Delektą Bydgoszcz. Skra ostatecznie uległa Resovia po pięciomeczowym pojedynku, zaś Lotos nie podołał wyzwaniu i we wszystkich 3 spotkaniach przegrał z liderem. Tym samym obu zespołom pozostała walka o miejsca 5-8 Play Off. O tyle ważne, że miejsce nr 5 premiuje udziałem w europejskich pucharach.

A brak Skry w tych rozgrywkach byłby dużą niespodzianką. Stąd nie powinno dziwić duże zaangażowanie Bełchatowian w niedzielny pojedynek w Gdańsku. Lotos wydaje się być atrakcyjnym rywalem dla Skry. Ostatnie 5 spotkań z tym zespołem Skra pewnie wygrywała. Co ważniejsze, dotąd straciła w nich tylko jednego seta. W pozostałych starciach bez względu na miejsce ich rozgrywania triumfowała pewnie 3-0. Podobnie było 10 marca, kiedy to w pierwszym meczu Skra ograła u siebie Gdańszczan bez straty seta.

Tym samym nie powinien dziwić fakt, że spodziewam się kolejnej przekonywującej wygranej Bełchatowian. Bwin oferuje nam zakład z handicapem na to spotkanie. Po kursie 1.40 można założyć się, iż Skra wygra w niedzielę z handicapem -1,5 seta. Nie spodziewam się więcej niż 4 setów w Gdańsku. Tym samym przyjmuję ofertę Bwina

Kurs na Lotos wynosi 5.25, zaś za wygraną Skry Bwin płaci 1.12.

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.