Skra zwycięska?

W najbliższy weekend w kolejnych starciach Plus Ligi powinniśmy być świadkiem wygranej Skry Bełchatów, podejmującej u siebie Politechnikę Warszawa. Nawet mimo tak żenującej postawy niedawnych dominatorów polskiej ligi trudno mi bowiem oczekiwać, aby goście byli w stanie pójść śladem swoich kolegów z Częstochowy.

Skra zawodzi i na tą chwilę jest tylko przeciętniakiem ligowym. Nazwiska w większości zostały ale brakuje już tej jakości, którą drużynie dawał Kurek. Skra odpadła w przededniu Final Four w siatkarskiej Lidze Mistrzów, a na swoim podwórku gra mizernie. O ile miała w trakcie sezonu raz okazję na wskoczenia na fotel lidera, to już teraz wyraźnie czeka na fazę play off. Dla porównania wystarczy spojrzeć na 3 ostatnie starcia Skry ? Bełchatowianie przegrali w Bydgoszczy z liderem Delektą, u siebie ulegli outsiderowi tabeli AZS Częstochowa mimo prowadzenia 2-0 w setach, równowagę psychiczną odzyskali dopiero w poprzedniej kolejce wygrywając w Kielcach 1-3.

Teraz kolej na Politechnikę, z którą Skrze grywa się dobrze. 10 spotkań to 8 zwycięstw Bełchatowian, z czego w 2012 roku wygrali 4 z 5 starć. Ostatnie w listopadzie 2012 skończyło się wygraną Politechniki przed własna publiką 3-2. Skoro na wyjeździe Skra urwała 2 sety, to grając przed własną publicznością powinno być lepiej ? nawet mając w pamięci kompromitację z AZS Częstochowa. U siebie Skra nie miała dotąd większych problemów z Politechniką ? w 2012 roku dwa razy pewnie ogrywała Warszawian 3-0.

Atrakcyjny wydaje się być typ na zwycięstwo Skry z handicapem -1,5 seta po kursie 1.48. Warszawiacy w ostatnich tygodniach dobrze wyglądają bowiem tylko w starciach u siebie bądź ze słabeuszami Plus Ligi. Wygrana wyjazdowa w Częstochowie 1-3 i u siebie z Indykpolem to potwierdzają. Pozostałe starcia to porażki u siebie z Effectorem i Resovią oraz wyjazdowa w Gdańsku. Politechnika nie powinna być zagrożeniem nawet dla tak słabej Skry.

Kurs na Skrę wynosi 1.20, zaś za wygraną Politechniki Bwin płaci 4.10.

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.