Śląsk podejmie drużynę ze Szczecina.

Po słabym sezonie 2013/2014 Śląsk Wrocław przystępuje do nowego sezonu z dużymi nadziejami. Siedemnastokrotny mistrz Polski zajął dopiero 9. miejsce w ubiegłym sezonie. W tym roku awans do fazy play-off to minimum dla zespołu z Wrocławia. Śląsk w dzisiejszym dniu podejmie zespół ze Szczecina.

ZOBACZ OFERTĘ WILLIAM HILL

Włodarze klubu z Wrocławia pożegnali się z dotychczasowym trenerem Jerzym Chudeuszem, a lekiem na problemy Śląska ma być 36-letni Emil Rajkovic, który w przeszłości pełnił rolę asystenta trenera reprezentacji Macedonii. Rajkovic to trener, który posiada zamiłowanie do defensywy i to będzie starał się wszczepić graczom Śląska.

Kadrowo w tym sezonie Śląsk wygląda całkiem inaczej. Z poprzedniego sezonu w składzie zostało tylko trzech graczy ? Skibniewski, Gabiński oraz Hyży. Do klubu został sprowadzony Mantas Cesnauskis, powrócił również Norbert Kulon z wypożyczenia. Główną siłą w ofensywie ma być Roderick Trice i Jakub Dłoniak. Pod koszem ma rządzić duet Hyży-Tomaszka oraz serbski środkowy Aleksandar Mladenovic.

SPRAWDŹ KURSY

W dzisiejszym pojedynku szczecinianie będą mieli kim postraszyć Śląsk Wrocław. Poza solidnymi ligowcami w postaci Majcherka, Pytysia, Białka czy Sroki, drużyna ze Szczecina ma w swoich szeregach Trevora Releforda. Absolwent Uniwersytetu Alabamy ma 23 lata, ale trener Szczecinian już teraz widzi w nim lidera drużyny. Ponadto tacy gracze jak Darell Harris czy Witalij Kowalenko powinni zrobić różnice.

Oba zespoły są zmotywowane do tego, aby rozpocząć sezon od zwycięstwa. Faworytem tego meczu niewątpliwie jest Śląsk, ale wszystko zweryfikuje blisko.

William Hill na zwycięstwo Śląska oferuje kurs 1.20, z kolei na to iż zwycięży drużyna ze Szczecina – 4.25.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN