Sobota pod znakiem Orlen Ligi

12 kolejka Orlen Ligi to główne wydarzenia sportowe damskiego sportu w najbliższy weekend. W sobotę odbędą się 4 spotkania tych rozgrywek. Dużo szanse na zbliżenie się do lidera z Dąbrowy Górniczej będzie miała Muszyna. Oba zespoły swoje spotkania w 12 kolejce Orlen Ligi będą miały na wyjeździe, ale z zupełnie innego kalibru rywalkami.

Muszyna zagra w Legionowie i trudno oczekiwać, aby nie wygrała tego spotkania i nie zgarnęła kompletu punktów. W październiku ograła swojego sobotniego rywala u siebie w hali 3-0 i pokazała mu miejsce w szeregu. W 6 ostatnich spotkaniach siatkarki z Legionowa zanotowały 4 porażki i to głównie z rywalami wyższego kalibru. Słabsze były od dziewczyn z Piły, Sopotu i Bielsko-Białej, a w Legionowie jedyne jak dotąd zwycięstwo ligowe zanotowały zawodniczki z Białegostoku. Trudno zatem o optymizm u gospodarzy przed tym starciem.

Co innego Muszyna, która toczy zacięte boje w rozgrywkach europejskich, a w Orlen Lidze ostatnio wygrywa spotkanie za spotkaniem. Bez straty seta ogrywała u siebie rywalki z Bydgoszczy i Sopotu, a goszcząc w Pile nie miały żadnych problemów i znów wygrały 3-0. W sobotę typuję wygraną gości z handicapem -2,5 seta.

Drużyna z Dąbrowy Górniczej stawi się na obiekcie 4 w tabeli Trefla Sopot. W październiku pewnie ograły rywalki z Pomorza u siebie 3-0 i wiele wskazuje, że również w sobotę mogą sięgnąć po komplet punktów. Imponują bowiem w ostatnich tygodniach formą, wygrywając 5 z 6 ostatnich pojedynków. Nie licząc jednak rozgrywek europejskich, zawodniczki z Dąbrowy Górniczej wygrywały w Łodzi i Bydgoszczy, a u siebie nie miały żadnych problemów z zawodniczkami z Piły i Białegostoku. To spotkanie jest dla mnie jednak wielką niewiadomą, podobnie jak dla bukmacherów. Nie mam swojego faworyta w tym pojedynku. Typ więc z handicapem na drużynę gości +1,5 seta.

Kurs na Trefl Sopot wynosi 1.50, zaś za wygraną Dąbrowy Górniczej Bwin płaci 2.50.

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.