Sobota z Eurobasketem na Litwie…

Dzisiaj dokończona zostanie trzecia seria spotkań w rundzie zasadniczej fazy grupowej Eurobasketu 2011 na Litwie. Spośród 6 sobotnich spotkań Najciekawiej zapowiada się konfrontacja wewnątrz bałkańska pomiędzy Chorwacją i Czarnogórą, a także pojedynek Grecji z Macedonią?

W grupie C przed wielką szansą na awans stoi reprezentacja Bośni i Hercegowiny, która zagra z outsiderem Finlandią. Finowie do ME przebili się z kwalifikacjach, które wygrali zresztą w cuglach. Na turnieju nie radzą sobie już jednak tak dobrze, gdyż jak do tej pory dwa razy schodzili z parkietu pokonani. Podopieczni Sabita Hadzicia po planowanej wpadce z Grecją, w pełni zrehabilitowali się w spotkaniu z Czarnogórą, którą to niespodziewanie wysoko ograli. Jeżeli dziś wygrają ich szanse na awans z grupy, poważnie wzrosną.

W drugim niezwykle ciekawie zapowiadającym się spotkaniu Grecja zagra z Macedonią. Oczywiście w tej parze faworyt może być tylko jeden. Warto jednak zauważyć, że litewski szkoleniowiec Greków Ilias Zouros nie ma do swojej dyspozycji w turnieju kilku czołowych graczy. Chodzi w szczególności o Diamantidisa, Spanoulisa, Schortsanidisa i Papaloukas. Pomimo tych poważnych ubytków Grecy zdołali wygrać dwa pierwsze spotkania i pewnie przewodzą w grupie C.

Macedonia to póki, co najbardziej nieobliczalna drużyna na litewskim turnieju. W pierwszej kolejce sprawiła nie lada niespodziankę ogrywając zawsze groźną i mocną kadrowo Chorwacje. Niestety w drugiej kolejce przegrała w zasadzie wygrane spotkanie z Czarnogórą i to po dogrywce. Czy czwartkowe spotkania podłamie morale koszykarzy z Bałkanów?

Kurs na Finlandię wynosi 3,76, zaś za wygraną Bośnii Betclic płaci 1,30.

teraz otwórz konto na Betclick i odbierz swój darmowy bonus!

Kurs na Grecją wynosi 1,16, zaś za wygraną Macedonii Betclic płaci 5,75.

teraz otwórz konto na Betclick i odbierz swój darmowy bonus!

Czytelnikom polecamy także możliwość obstawienia pierwszego Zakładu Bez Ryzyka ? w przypadku porażki bukmacher zwraca kwotę zakładu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.