SpeedwayLiga już jeździ!

Marzyłeś kiedyś o zostaniu menadżerem klubu żużlowego w Polsce? Nie miałeś odwagi coś zrobić w tym kierunku, lub po prostu ci się nie udało? Jeżeli nie, mamy coś dla ciebie.

?SpeedwayLiga?, taką nazwę nosi największy i najlepszy polski menadżer żużlowy, oferuje nie tylko dobrą zabawę, lecz także liczne społeczeństwo, gazetki klubowe i najważniejsze? zaufanie! W grze jest wiele elementów losowych, począwszy od samego programu, który symuluje mecze żużlowe, mimo to każdy sobie ufa i nikt nigdy nikogo nie obraził. Zasady licytacji również polegają na zaufaniu. Administratorom zależy na dobrej zabawie, nie przedkładając chęci indywidualnego sukcesu nad dobro ogółu.

Tutaj nie ma mowy o oszustwach lub jednostronnych sędziach! Wszystko jest nadzorowane przez grupę Administratorów oraz Graczy. Każdy jest traktowany równo, wszyscy sobie pomagamy a co najważniejsze ufamy sobie wzajemne. Jedną z nowości w menadżerze jest ?poważna? selekcja graczy. Nie ma tutaj mowy o spamerach lub ?nieprzyjemnych graczach?. Każdy przed rejestracją będzie musiał odbyć krótką rozmowę z jednym z administratorów, jednak nie bójcie się. Jeżeli jesteś ?normalnym? człowiekiem, potrafisz się zachować i posiadasz kulturę, będziesz przyjęty z otwartymi rękoma, bo największy i najlepszy polski forumowy menadżer żużlowy cały czas szuka nowych graczy!

Jednak pamiętaj, posiadamy jak najbardziej realistyczną grę! Tutaj ?nie chodzi? tylko o posiadanie najlepszego składu, trzeba również dbać o finanse, obozy szkoleniowe, trenerów i oczywiście młodzież. Każdy z zawodników w ciągu sezonu rozwija lub zaniedbuje swoje umiejętności, w zależności od tego jak się spisuję na zawodach. Młodsi żużlowcy rozwijają się szybciej a starsi z roku na rok tracą siłę. Dlatego niektórzy menadżerowie nie dbają o umiejętności zawodników a o młodzież, żeby za parę lat być najpotężniejszym klubem w grze. Jest wiele opcji budowania składu: od ?polskiego? składu po samych obcokrajowców. Każde z nich ma swoje plusy jak i minusy. Trzeba zwracać uwagę także na KSM, gdyż ma on kluczowe znaczenie przy kompletowaniu składu!

W tym momencie jesteśmy w trakcie piątego sezonu rozgrywek. Bawi się z nami 31 graczy w czterech klasach rozgrywkowych – od Ekstraligi do 3. Ligi! Ale nam ciągle mało. Od szóstego sezonu chcemy zatrudnić 50 graczy, a docelowo ma nas być setka! Zapraszamy każdego, który kocha żużel i chce się zmierzyć w najlepszym menedżerze żużlowym w sieci.

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.