Sposoby płatności u bukmacherów

Początkujący gracze z pewnością mają pełno pytań dotyczących tego jak postępują firmy bukmacherskie, jak typować wydarzenia, a także to w jaki sposób wolno przeprowadzać transakcje na konto użytkownika a także w jaki sposób prawdopodobne jest wypłacanie wygranego kapitału. W poniższym tekście opiszemy najatrakcyjniejsze formy płatności, jakie oferują bookmakerzy.

Na co zwrócić uwagę przy wybieraniu bookmakera?
Na wstępie warto natomiast napisać o tym na co każdy użytkownik typujący online zwraca przy wyszukiwaniu firmy bukmacherskiej. Do najważniejszych elementów, na które należy zwrócić specjalną uwagę zaliczane są: opinie użytkowników o konkretnej marce, wysokość oferowanych kursów, czy oferta typów jest duża ale też czy obejmuje interesujące nas sporty. ranking SBR (określa on wiarygodność jednostek bukmacherskich, ich wypłacalność, jakość pomocy itp.), ale także i formy płatności które stosuje dany bukmacher. Ranking SBR pozwoli na ustalenie zagrożenia a także realistycznych kłopotów z wypłacaniem środków od konkretnej jednostki. Posiadając takie dane, można pójść do wyboru metod płatności, które będą dla nas najbezpieczniejsze.

Minimalne wartości wpłat i wypłat
Wszelki bookmaker zawiera w prywatnym regulaminie ustalone wielkości pieniężne z minimalnymi wpłatami i wypłatami. Dla debiutującego gracza jest to niesłychanie ważna sprawa, ponieważ z reguły debiutujący typujący nie typują za wysokie wartości oraz chcą wypłacać z konta gracza nawet małe wygrane. Warto wówczas grać w firmach, które umożliwiają realizowanie transakcji choćby od 1 zł. Wybrane z marek natomiast wybierają wysoką minimalną kwotę wpłat i wypłat np. 50 złotych. Co więcej – większość firm określa dodatkowo minimalną wpłatę żeby skorzystać z dodatku powitalnego, jednak zdarzają się i takie w których zdobywa się pieniądze za darmo lub zakład bez ryzyka a jednym spośród nich jest lvbet bonus. Jak widać, debiutujący typerzy mają więc masę rzeczy do przenalizowania. Wybierając miejsce w jakim planujemy typować, warto zatem jest zwrócić też uwagę na to które minimalne ilości określają w swoich regulaminach bookmakerzy.

Metody płatności
Aktualnie możemy już przejść do praktycznych porad na temat tego jakie metody płatności umożliwiają bookmakerzy. Do najatrakcyjniejszych a także najpraktyczniejszych należą z pewnością: natychmiastowy przelew płatności oraz płatność kartą płatniczą (kredytową czy debetową). Coraz więcej typerów selekcjonuje jednak inne sposoby, które stają się jeszcze bardziej rozpowszechnione. Są nimi tzw. portfele elektroniczne (np. Skrill, Neteller) a dodatkowo kupony płatnicze paysafecard. Każdy bukmacher przedstawia na prywatnej stronie internetowej listę używanych form a także warto z taką listą zapoznać się już na samym początku i stwierdzić, czy znajduje się na niej Twoja wyjątkowa metoda dokonywania transakcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.