Środa z Serie A

0

We włoskiej Serie A ruszyła już faza Play Off. W środę Latina podejmie Maceratę, zaś w czwartek Perugia zagra z Piacenzą.

W pierwszym starciu nie wyobrażam sobie innego rozstrzygnięcia, jak wygranej gości. Macerata ukończyła fazę zasadniczą na 2 miejscu, zdobywając 50 punktów w wyniku 16 zwycięstw i 6 porażek. Jej dzisiejszy rywal zdobył tylko 31 oczek w wyniku 11 zwycięstw i 11 porażek.
Także bilans bezpośrednich starć przemawia za Maceratą. Mistrz Włoch rywalizował już z Latiną 8 razy, a 7 pojedynków rozstrzygnął na swoją korzyść. Co ciekawe, ostatni z nich wygrała właśnie Latina ? w styczniu triumfowała przed własną publicznością 3-2. W poprzednich latach Maceracie różnie grywało się z Latiną na wyjeździe ale zwyciężali ? triumfowali odpowiednio 0-3 i 2-3. W środę powinno być znów dobrze.

Na korzyść Latiny przemawia tylko dłuższa przerwa jej rywala od spotkań o stawkę. Fazę zasadniczą Macerata zakończyła 4 zwycięstwami pod rząd ? i to przekonywującymi, ale odpoczywała w I rundzie Play Off. Tymczasem Latina podjęła interesującą walkę z San Giustino. Na wyeliminowanie rywali z Play Off potrzebowała 3 spotkań ? dwukrotnie triumfowała u siebie 3-0 i 3-2. Jeżeli z San Giustino miała problemy, to co sądzić o jej szansach w starciu z Maceratą?

W środę typuję wygraną gości. To przecież główny kandydat do tytułu mistrzowskiego Serie A.

Kurs na Latinę wynosi 3.20, zaś za wygraną Maceraty Bwin płaci 1.30.

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.