Start serwisu BetGol.pl

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że uruchomiony został nowy serwis piłkarsko-bukmacherski BetGol.pl. Witryna ta nie będzie typową stroną bukmacherską, która zasypana jest reklamami i nie niesie ze sobą praktycznie żadnej wartości merytorycznej. Serwis oprócz rzetelnych i fachowych analiz, będzie przekazywał także oryginalne i niebanalne informacje ze świata futbolu.

BetGol.pl to prawdziwy raj dla osób, które obstawiają mecze piłkarskie. Skupiamy się głównie na futbolu – pięknej grze, którą pasjonują się miliony ludzi na całym świecie. Chcemy pomóc Wam w wygrywaniu pieniędzy, dlatego zatrudniamy najlepszych ekspertów i specjalistów. Jednak nie zamierzamy zasypywać Was masą typów, jak to robią inne konkurencyjne strony, bo nie o to chodzi w bukmacherstwie. Najważniejsza jest selekcja i wybór tylko najbardziej korzystnych zakładów. Będziemy informować o szansach, ale i zagrożeniach, jakie niosą za sobą konkretne typy. Główną zaletą naszej witryny będą fachowe analizy ekspertów, którzy zjedli zęby na bukmacherstwie i mają w tej dziedzinie ogromne doświadczenie. Statystyki mówią, że na zakładach regularnie zarabia zaledwie około dwóch procent typujących. Jeśli chcesz być wśród tej garstki osób, którzy mają sposoby na ogrywanie buków, to odwiedzaj regularnie nasz serwis.

Nie zamierzamy jednak ograniczać się do bukmacherki, ale będziemy przekazywać też oryginalne i wyszukane informacje ze świata futbolu. Naszym celem było stworzenie w pełni profesjonalnego serwisu, na którym można miło spędzić czas. Czy nam to się udało, oceńcie już sami. Na pewno możemy obiecać, że z dnia na dzień będziemy coraz lepsi. Chcemy się ciągle rozwijać, dlatego możecie być pewni, że na tym, co jest – nie poprzestaniemy. Mamy wiele pomysłów, których jednak na razie nie chcemy ujawniać. Trzymajcie za nas kciuki!

Wszystkim naszym Czytelnikom życzymy samych trafnych typów i wysokich wygranych!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.