Tenis: Australian Open mode on!

Praktycznie jednocześnie rozpoczęły się dwa ogromne turnieje sportowe, w których biorą udział polscy reprezentanci. Najpierw w Serbii rywalizację podjęli nasi piłkarze ręczni na Mistrzostwach Europy, a już parę godzin później rękawice podejmą polscy tenisiści. Rozpoczynają się bowiem rozgrywki pierwszego Wielkiego Szlema w roku 2012!

Bezpośrednio przed Australian Open odbył się mniejszy turniej w Sydney z udziałem pań, w którym udział wzięły obie siostry Radwańskie. W 1. rundzie Agnieszka ograła swoją siostrę, a na drodze do półfinału wyeliminowała jeszcze z gry Petkovic i Woźniacki. W ? finału musiała jednak uznać wyższość późniejszej triumfatorki całych zawodów ? Białorusinki Azarenki. Nie mniej jednak cały występ Polki należy upatrywać w kategoriach sukcesu.

Czy równie dobrze będzie można mówić po jej pierwszym spotkaniu w Melbourne? Polka ?8? zagra ze sklasyfikowaną na 56 miejscu Mattek-Sands. Amerykanka na dopiero co zakończonym Pucharze Hopmana nie miała większych szans w rywalizacji z Kvitovą czy Woźniacki, stąd mamy nadzieję, że równie łatwo z Australian Open wyeliminuje ją Radwańska.

Trudniejsze zadanie czeka jej młodszą siostrę Urszula w poniedziałek zmierzy się z Riske. Amerykanka jest wprawdzie niżej sklasyfikowana od Polki o przeszło 35 pozycji, jednak nie przeszkodziło jej to w ograniu Urszuli w czerwcu w Birmingham. Z sukcesem przeszła kwalifikację, ogrywając 3 mało znane zawodniczki i oddając im tylko jednego seta. Zdaniem Bukmacherów to Amerykanka jest faworytką poniedziałkowego meczu.

Nasz jedynak w rywalizacji mężczyzn ? Łukasz Kubot ? też ma przed sobą niełatwe zadanie. W 1 rundzie AO zmierzy się bowiem z Hiszpanem Almagro, dużo wyżej sklasyfikowanym zawodnikiem. Rywal Polaka lubi jednak zaskakiwać nierówną formą, co już niejednokrotnie udowodnił. Udało mu się jednak urwać seta Djokovicowi na turnieju pokazowym u szejków arabskich. Czy Polak znów zaprezentuje ultra ofensywny styl gry jak na Wielkim Szlemie US Open 2011 i przebojem przebrnie 1 rundę zawodów AO?

Kurs na A. Radwańską wynosi 1.08, zaś za wygraną Mattek-Sands Bwin płaci 7.00

Kurs na U. Radwańską wynosi 1.95, zaś za wygraną Riske Bwin płaci 1.70.

Kurs na Kubota wynosi 3.40, zaś za wygraną Almagro Bwin płaci 1.30

Już teraz otwórz konto na Bwin i wskaż swojego faworyta!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.