Tenis: Ula odegra się za Wimbledon?

Nie udało się. Tylko Ula Radwańska przebrnęła pierwszą rundę prawdopodobnie ostatnich zawodów przed zbliżającymi się Igrzyskami Olimpijskimi w Londynie. W Stanford w USA wygrała zgodnie z naszymi oczekiwaniami swoje spotkanie. Mimo teoretycznej przewagi, z turniejem w Stuttgarcie pożegnał się natomiast Kubot po porażce ze Stebe. Nasz najlepszy zawodnik w męskim tenisie odpadł po porażce 1-2, mimo że w drugim secie wydawało się znalazł sposób na rywala i ograł go w wymiarze 6-0. Tym samym do IO w Londynie na kortach zapewne zobaczmy już tylko młodszą Radwańską.

Dla Uli druga runda turnieju w Stanford będzie okazją do rewanżu za niedawno zakończony turniej Wimbledon. Los sprawił bowiem, iż w USA znów zmierzy się z Erakovic. Tą samą Erakovic, która ograła Polkę w Londynie w I rundzie zawodów.

O Polce ostatnio można sporo dobrego powiedzieć, o czym pisaliśmy poprzednio. Dobra postawa w Brukseli i Hertogenbosch, słabsza na turniejach z gatunku Wielkiego Szlema i szybka eliminacja z zawodów. Wczoraj poradziła sobie z niżej notowaną Dannilidou, jednak tylko w wymiarze 1-2. Wobec porażki na Wimbledonie i słabszej gry w Stanford nie dziwią typy bukmacherów, którzy nie mają zdecydowanego faworyta do awansu do III rundy turnieju w USA.

Erakovic jest wprawdzie nieco wyżej sklasyfikowana w rankingu WTA (50 wobec 57 pozycji Radwańskiej). Obie zawodniczki mierzyły się jak dotąd tylko raz, a ze spotkania na Wimbledonie zwycięsko wyszła Erakovic.

Reprezentantka Nowej Zelandii podobnie jak Polka notuje ostatnio wahania formy, a turnieje kończy zazwyczaj na II bądź III rundzie. W Birmingham powinna była ograć w II rundzie Makarovą, w Eastbourne w I Paszek. Tylko na Wimbledonie Vinci zasłużenie ograła Erakovic w II rundzie. Czy lepiej będzie na Stanford? Tutaj w I rundzie zawodów ograła przecież pewnie Juricovą, mało rozpoznawalną zawodniczkę.

Kurs na wygraną Erakovic wynosi 2.00, zaś za wygraną Radwańskiej Bwin płaci 1.75.

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.