Tipsarevic podzieli los Janowicza?

0

W niedzielnej odsłonie AO ciekawie zapowiada się pojedynek hiszpańsko ? serbski. Almagro podejmie Tipsarevica i mimo wszystko trzeba liczyć na awans niżej notowanego Hiszpana.

Almagro jest niżej notowany w rankingu ATP ? na 11 miejscu przy 9 pozycji rywala. Hiszpan potrafi grywać z Tipsarevicem ? dotąd rywalizował z Serbem 2 razy i oba te pojedynki wygrał. Co ciekawe, oba te zwycięstwa miały miejsce w 2012 roku a więc bardzo udanym dla obu zawodników. Almagro był lepszy na Roland Garrosie i w Aby Dhabi, a więc na podobnej nawierzchni do tej z AO.

Tipsarevic do Wielkiego Szlema przygotowywał się w Chennai. W Indiach wygrał całe zawody i w dobrym humorze stawił się w Melbourne. Na Wielkim Szlemie radzi sobie jednak słabo. O ile w I rundzie łatwo pokonał Hewitta, do II i III runda upłynęła u niego pod znakiem starć 5 setowych z przeciwnikami, z którymi wygrać powinien bez większego problemu. Ostatecznie Lacko i Benneteau przegrali ale tylko 2-3.

Almagro ma więcej swobody na AO. Tu wygrywał z 3 rywalami i o ile w I rundzie miał problemy, to już w kolejnych dwóch starciach nie stracił nawet seta z Gimeno-Travezem i Janowiczem. Tipsarevic powinien podzielić losy Polaka. Typuję wygraną Hiszpana.

Kurs na Almagro wynosi 1.62, zaś za wygraną Tipsarevica Bwin płaci 2.20.

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.